Trwa ładowanie...
d4mrn9c

Warsaw Fashion Day: Już 16 stycznia po raz czwarty w Warszawie

Warsaw Fashion Day odbędzie się 16 stycznia o godzinie 20.00 w Hotelu Bellotto w Warszawie. To niezwykła inicjatywa mająca na celu promocje polskich marek off fashion.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W akcji biorą udział najwięksi polscy celebryci
W akcji biorą udział najwięksi polscy celebryci (Materiały prasowe)
d4mrn9c

Już po raz czwarty Mariola i Adam Turbiarz ( projektantka mody i stylista fryzur ) organizują w Warszawie i Krakowie charytatywne pokazy mody Fashion Day. O warszawskim Fashion Day mówią:

- Jest to inicjatywa mająca na celu promocje polskich marek off fashion i pomoc dla ludzi, którzy tej pomocy i wsparcia najbardziej potrzebują. W tym roku będziemy wspierali akcje "Mali - Wielcy Wojownicy". Jestem ambasadorem tej akcji i wraz z Romaną Kryściak i Martyną Bryk wykonałyśmy stylizację dla dzieci. Pomysłodawcami akcji są Barbara Szafraniec i Ryszard Wolbach.

To akcja, która będzie trwała cały rok i polega nie tylko na wsparciu finansowym chorych dzieci, ale także na wsparciu psychicznym ich oraz ich rodzin w walce z chorobą poprzez wciąganie ich w różne aktywności.

Materiały prasowe
Podziel się

Obowiązują bilety!

d4mrn9c

Biletem wstępu jest potwierdzenie przelewu na konto fundacji w kwocie minimum 50 zł od osoby.

STOWARZYSZENIE Instytut Doskonalenia Osobowości
nr. konta 75 1600 1462 1874 0070 1000 0001
W tytule - bilet WFD

Podczas pokazu Wojownicy wystąpią z ambasadorami akcji - znanymi sportowcami , artystami i muzykami m.in Arturem Gadowskim z zespołu Ira.

Pokazy mody

d4mrn9c

COSEL Mariola Kardacz, Wioletta Podsiadlik, Karolina Tokarska, Marzena Chełmińska, Mariola Turbiarz, Piotr Janicki, Paweł Węgrzyn, Piotr Ciepal. A na wybiegu w roli modelek i modeli nasi wspaniali artyści:

Maja Hyży, Karolina Nolbrzak, Beata Edyta Tadla ,Beata Chmielowska-Olech, Aleksandra Goldi Godlewska, Aleksandra Zienkiewicz, Ania Kubisz, Azkit Martyńska, Danuta Błażejczyk, Gosia Leitner, Gosia Ohme, Jolanta Borowiec, Kasia Ptasińska, Krystyna Mazurówna, Lidia Popiel, Magda Waligórska-Lisiecka, Marta Bryła, Marta Klubowicz, Olga Sarzyńska, Patrycja Szczepanowska, Aleksandra Kutz, Adrian Furgalskii, Damian Lu Wenta, Dawid Rafał Czupryński, Paweł Stasiak, Ryszard Rembiszewski Adam Turbiarz, Włodek Matuszak, Patryk Ignaczak, Tomek Martyński.

- Cieszymy się ogromnie, nasze pokazy charytatywne z roku na rok zyskują na popularności. Jest to ogromna radość dla nas organizatorów, że przez tyle lat nasze gwiazdy i projektanci są z nami i ze poprzez naszą pasję możemy pomagać tym, którzy najbardziej tej pomocy od nas oczekują - powiedziała Mariola Turbiarz.

Po więcej zapraszamy na stronę FB

d4mrn9c

Podziel się opinią

Share

d4mrn9c

d4mrn9c