Trwa ładowanie...
d4biw4l

Weronika Rosati wraca do Polski. Zależy jej na pracy w serialu

Aktorka wraz z 2,5-letnią córka Elizabeth od blisko trzech miesięcy są odcięte od rodziny z Polski. Wkrótce ma się to zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Weronika Rosati chce już wrócić do pracy.
Weronika Rosati chce już wrócić do pracy. (ONS)
d4biw4l

Wybuch pandemii koronawirusa zastał Weronikę Rosati w Los Angeles. Aktorka musiała zmienić swoje plany i pozostać na dłużej w USA z córką. Bez pracy i bliskich zapewne ciężko było im przetrwać ten trudny czas.

Prawdopodobnie w najbliższym czasie Weronika Rosati wróci do Polski. Liczy na to, że wkrótce zostaną przywrócone loty międzynarodowe do kraju.

Zobacz: Poruszona Rosati: "Mam nadzieję, że będę wzorem dla mojej córki"

Jednym z powodów, dla którego aktorka wolałaby teraz znaleźć się w ojczyźnie, jest możliwość szybkiego powrotu do pracy. Produkcja serialu "M jak miłość", w którym występuje, wznowiła już nagrania.

d4biw4l

- Weronika w czerwcu wraca do Polski, by stawić się na zdjęciach do "M jak miłość". Jeśli nadal będzie obowiązywać w Polsce kwarantanna, to się jej podda i po zakończeniu będzie w pracy. Bardzo jej na tym zależy - mówi osoba z produkcji serialu w rozmowie z "Super Expressem".

Ta informacja może zaskoczyć fanów "M jak miłość". Jeszcze niedawno postać Anki grana przez Rosati miała zniknąć z ekranu. Być może aktorka świadomie chciała dłuższej przerwy od pracy na planie. Jednak jak wskazuje osoba z produkcji, aktorka z niecierpliwością czeka na powrót do serialu.

Przypomnijmy, że inny serial z udziałem Weroniki Rosati "Zawsze warto" nie doczeka się kontynuacji w najbliższym, jesiennym sezonie.

d4biw4l

Podziel się opinią

Share

d4biw4l

d4biw4l