Trwa ładowanie...

Wiadomo, jak wyglądały imprezy u rzekomej kochanki księcia Williama. Było "egzotycznie i ekscentrycznie"

Media już niejednokrotnie rozpisywały się o domniemanym romansie między księciem Williamem a przyjaciółką jego żony, Rose Hanbury. Violet Naylor-Leyland, znawczyni życia arystokracji, podzieliła się szczegółami dotyczącymi imprez organizowanych przez rzekomą kochankę księcia.

Ujawniono, jak wyglądały imprezy u rzekomej "kochanki" Williama: "Były erotyczne, egzotyczne i ekscentryczne". Tak bawiła się z następcą tronu?!Ujawniono, jak wyglądały imprezy u rzekomej "kochanki" Williama: "Były erotyczne, egzotyczne i ekscentryczne". Tak bawiła się z następcą tronu?!Źródło: Getty Images, fot: Dave Benett, Neil Mockford
d2tt2q5
d2tt2q5

Dyskusje o domniemanym romansie księcia Williama z Rose Hanbury pojawiały się już niejednokrotnie. Chociaż sam przyszły monarcha zaprzeczał tym doniesieniom, co było wyjątkiem w sposobie, w jaki rodzina królewska zazwyczaj komunikuje się z prasą, temat jego rzekomej niewierności wciąż powraca. Sprawę komplikuje fakt, że Rose i jej mąż, David Cholmondeley, swego czasu byli częścią królewskich kręgów. Ich zniknięcie z dworskiego życia miało jedynie podsycić spekulacje o winie Williama. W ciągu ostatnich kilku lat prasa co rusz powracała do sensacyjnego tematu rzekomego romansu następcy tronu. Miało to miejsce m.in. w obliczu niedawnej hospitalizacji Kate Middleton, jak również za sprawą publicznych wyznań księcia Harry'ego.

Historia Williama i Rose trafiła na pierwsze strony brukowców m.in. w 2022, kiedy to książę Harry niejednoznacznie wspomniał o "plotkach na temat Williama ". Buntowniczy Sussex w swoim serialu dokumentalnym stwierdził, że rodzina nie chroniła Meghan Markle przed mediami, tak, jak jego brata. Jego zdaniem w przypadku niepochlebnych publikacji na temat Williama szybko reagowano. Harry zarzucił nawet krewnym kłamstwa.

Byli szczęśliwi, mogąc kłamać, by chronić mojego brata. Nigdy nie byli skłonni powiedzieć prawdy na nasz temat - skarżył się Harry.

d2tt2q5

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magdalena Ogórek otworzyła się na temat córki. Co z jej nauką na Oxfordzie?

Harry nie wskazał dokładnie, do czego tak naprawdę się odnosił, ale internauci doszli do wniosku, że mógł mieć na myśli domniemany romans księcia Williama. Tok rozważań o zdradzie następcy tronu jest również chętnie podejmowany przez tiktokerów, którzy nieustannie ujawniają nowe fakty na ten temat. Jedna z użytkowniczek niegdyś zasugerowała nawet, że William i Rose są rodzicami... córki. Teorii spiskowych było jednak znacznie więcej.

Tak wyglądały imprezy u Rose Hanbury. Było "ekscentrycznie"

Jakiś czas temu media rozpisywały się również o książce autorstwa Violet Naylor-Leyland, która pochyliła się nad życiem towarzyskim Rose Hanbury. W publikacji dziennikarki jest mowa o tym, jak wyglądały przyjęcia u rzekomej kochanki WIlliama. W domu rodzinnym Rose Wembury House w Devon, stworzono ponoć niezwykłą atmosferę. "Daily Mail" donosiło, że wczasach młodości piwnica Hanbury została przekształcona w "klub nocny", a zamiast zwykłych zasłon zawisły w nim paski od pończoch. Imprezy u Rose opisywane były jako "erotyczne, egzotyczne i ekscentryczne". Autorka publikacji stwierdziła nawet, że to sama Rose opisała jej ten niezwykły "klub".

d2tt2q5

Mama zamieniła piwnicę w klub nocny, sama ją pomalowała i powiesiła marokańskie lampiony. Czułam się trochę jak w palarni opium - informował serwis.

Niewykluczone, że na takich właśnie imprezach bywał również książę William.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu media po raz kolejny rozpisywały się o domniemanym romansie Hanbury z księciem Williamem. W obliczu zniknięcia Kate Middleton po zaplanowanej operacji jamy brzusznej, w sieci zaroiło się od teorii spiskowych, które łączyły nieobecność księżnej z małżeńskim kryzysem. Rose Hanbury zdementowała wówczas plotki o rzekomej zażyłości z następcą tronu za pośrednictwem prawników, którzy w rozmowie z Business Insider nazwali pogłoski "całkowicie fałszywymi". Teorie zdementował także wówczas królewski ekspert, który, powołując się na osoby z otoczenia Hanbury, stwierdziła, że "zdecydowanie nie miała" ona romansu z księciem.

d2tt2q5

Myślicie, że książę William bywał na imprezach u Rose Hanbury?

Rose Hanbury Getty Images
Rose HanburyŹródło: Getty Images, fot: David M. Benett
Książę William Getty Images
Książę WilliamŹródło: Getty Images, fot: 2024 Neil Mockford
d2tt2q5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tt2q5