Trwa ładowanie...
d3yp8vi

Więcej niż luksusowa willa. Dom Chrisa Hemswortha jest naprawdę wyjątkowy

Dom marzeń. Tak można podsumować willę Chrisa Hemswortha, o której rozpisują się światowe media. Posiadłość robi piorunujące wrażenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Więcej niż luksusowa willa. Dom Chrisa Hemswortha jest naprawdę wyjątkowy
(Getty Images, Fot: .)
d3yp8vi

Chris Hemsworth, przede wszystkim dzięki roli Thora w filmowym Uniwersum Marvela stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych, a zarazem najlepiej zarabiających aktorów. Należy jednak raczej do twardo stąpających po ziemi. Nie ukrywa, że aktorstwo jest jego pasją, ale pierwsze miejsce w jego życiu zawsze zajmuje rodzina.

Jak wspominał w jednym z wywiadów, chce wychować swoją trójkę dzieci tak, by nie czuły się uprzywilejowane dzięki pieniądzom i słynnym rodzicom. Niemniej, jest niewątpliwie gotów zapewnić im wszystkie wygody. Zainwestował imponującą sumę w luksusowy dom w rodzinnej Australii. Nie dziwi fakt, że wybrał na swoje miejsce na ziemi właśnie rodzinne strony. Po tylu intensywnych latach pracy w branży filmowej przyznał, że to właśnie tu może odpocząć od zgiełku show-biznesu.

Przeczytaj nasz wywiad: Chris Hemsworth: Chciałem jaguara, ale dali mi tylko scenariusz

d3yp8vi

Wymarzony dom mieści się w Byron Bay i jak podaje "Daily Mail", jest już praktycznie ukończony. Mieszkający w pobliżu sąsiedzi podobno nie są zbyt zachwyceni rozmiarami willi i nazywają ją "fortecą". Dziennikarze zaś dowcipnie komentują, że zapewne jest większa niż siedziba Avengers. Jak wynika z materiałów, które zdobył tabloid, dom rzeczywiście jest okazały. Wygląda jednak na to, że jest zarazem luksusowy i komfortowy.

Hemsworth pochwalił się ostatnio, że sam dba o każdy szczegół domu. Jednym z najbardziej imponujących elementów będzie z pewnością mural, który aktor pokazał na swoim profilu na Instagramie. Wyjątkowe dzieło stworzył Otis Hope Carey, o którym Hemsworth mówi jako o ulubionym artyście.

Malowidło nawiązuje do ceremonii tańców Gumbaynggirr (rdzennych aborygeńskich mieszkańców Mid North Coast, regionu w stanie Nowa Południowa Walia). Czarne linie odzwierciedlają energię uderzeń ich stóp podczas tańca, niebieskie zaś symbolizują ocean. Pokaźnych rozmiarów dzieło dość obrazowo oddaje także, jakich rozmiarów musi być cały dom, by go pomieścić.

d3yp8vi

W niedawnym materiale "Daily Mail" zobaczycie, jak prezentuje się posiadłość:

Jak podaje "Daily Mail", dom gwiazdora oprócz sześciu sypialni ma mieścić basen, siłownię, strefę spa i strefę multimedialną oraz mnóstwo miejsca do zabawy dla dzieci. Tabloid przypomina, że kosztowała Hemsworta i jego żonę, Elsę Pataky, 7 mln dol. Para kupiła go w 2014 r. Renowacja budynku zaczęła się w 2016 r. i trwała trzy lata. Teraz prasa szacuje, że wartość posiadłości może wynosić nawet 20 mln dol. Nie da się ukryć, taka willa robi wrażenie!

d3yp8vi

Podziel się opinią

Share
d3yp8vi
d3yp8vi