Trwa ładowanie...
d2ukc7y

Wiktoria Gąsiewska opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji. Jest zniesmaczona

Wiktoria Gąsiewska na ogół jest bardzo pozytywnie nastawioną do świata osobą. Nie zawsze da się jednak utrzymać uśmiech na twarzy. Młoda aktorka boleśnie się o tym przekonała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Gąsiewska nie spotkała się z miłym zachowaniem.
Wiktoria Gąsiewska nie spotkała się z miłym zachowaniem. (Instagram.com)
d2ukc7y

Wiktoria Gąsiewska zawsze stara się być pozytywnie nastawiona do rzeczywistości, a uśmiech nie schodzi z jej twarzy zbyt często. Jak sama powiedziała, do szczęścia nie potrzeba jej wiele. - Ze mną trochę jak z dzieckiem. jak jestem najedzona, wyspana i wysiusiana to trudno mnie zdenerwować - odpowiedziała na pytanie fanki. Okazuje się jednak, że choć jest to trudne, niektórym udaje się wyprowadzić ją z równowagi. O wszystkim opowiedziała na InstaStory.

Wiktoria Gąsiewska dodała na swoją relację zdjęcie taksówki z wyraźnie zaznaczoną tablicą rejestracyjną. "Nie wsiadajcie do typa" - ostrzegła aktorka. Okazało się, że gdy, będąc we Wrocławiu, zamówiła przejazd kierowca okazał się być mocno niekulturalny. "Kierowca z zagranicy, który od razu po wejściu do auta zaczął mówić, że Polska do gówno. Po czym, jak poprosiłam o zamknięcie przedniego okna, usłyszałam, że mam wyp*erdalać" - napisała.

Instagram.com

Spotkaliście się kiedyś z podobną sytuacją?

d2ukc7y

Podziel się opinią

Share

d2ukc7y

d2ukc7y