Trwa ładowanie...
d2o5qj2

Wiktoria Gąsiewska zapowiedziała wywiad. Fani mieli nadzieję na jej sesję w "Playboyu"

Wiktoria Gąsiewska wie, jak zrobić fanom niespodziankę w mediach społecznościowych. Jak się okazuje, umie też wodzić ich za nos.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiktoria Gąsiewska jest na fali
Wiktoria Gąsiewska jest na fali (ONS.pl)
d2o5qj2

Wiktoria Gąsiewska należy do tych aktorek młodego pokolenia, które umieją skrupulatnie wykorzystać swoje pięć minut. Pierwsze kroki przez kamerami stawiała będąc jeszcze małą dziewczynką, dziś jako młoda kobieta świetnie radzi sobie w niełatwych realiach show-biznesu.

To w końcu już nie tylko Agata z „rodzinki.pl”. Wiktoria Gąsiewska podejmuje się kolejnych wyzwań, w których może pokazać kolejne pokłady swojego talentu. Odkąd brała udział w tanecznych programach – najpierw w "Tańcu z gwiazdami", a potem "Dance Dance Dance", który wygrała z Adamem Zdrójkowskim, jest na wysokiej fali popularności.

Wie też dobrze, jak dotrzeć do swoich fanów. W mediach społecznościowych odkrywa przed nimi tajniki swojej pracy, chwali się migawkami z podróży i odsłania kulisy kolejnych projektów. Na jej profilu na Instagramie nie brakuje zapowiedzi kolejnych sesji zdjęciowych i relacji z przygotowań.

Ostatnio pokazała zdjęcie w siedzibie wydawnictwa takich czasopism, jak „Playboy”, „Esquire” czy „Cosmopolitan”. Uwagę internautów szybko przykuł pierwszy tytuł. Znaleźli się tacy, którzy pytali wprost, czy Gąsiewska rozbierze się na łamach magazynu.

Choć odparła w komentarzu krótko, że nie, nie ostudziła emocji fanów. Wielu ma nadzieję, że przyjdzie jeszcze czas na sesję aktorki dla magazynu. Można się jednak spodziewać, że pojawi się niebawem w innym czasopiśmie. Jesteście ciekawi?

d2o5qj2

Podziel się opinią

Share

d2o5qj2

d2o5qj2