Trwa ładowanie...
d1ah9i7

Będzie książka o Williamie i Harrym. Przybliży czytelnikom ich relację

Życiorysy Williama i Harry’ego, mimo ich młodego wieku, są praktycznie gotowymi materiałami na książkę lub serial. Z podobnym wnioskiem wyszedł najprawdopodobniej autor książki o relacjach słynnych braci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Harry i książę William
Harry i książę William (East News)
d1ah9i7

Historia rodziny Windsorów to współczesna saga, która od lat przyciąga uwagę nie tylko brytyjskiej, ale międzynarodowej publiczności. Każdy jej odcinek dopisywany przez życie i każdy pojawiający się nowy bohater z czasem wzbudza coraz większe zainteresowanie. By podkreślić , jaki potencjał ma królewska historia, wystarczy przypomnieć, ile powstało na ich temat filmów i dokumentów czy przywołać bijący rekordy popularności serial "The Crown".

Jak donosi brytyjska prasa, przyszedł czas, by skupiać się nie tylko na historii królowej czy opowiadane niczym nowoczesne baśnie i historii miłości jej wnuków. Teraz biografiści pochylą się nad relacjami łączących Williama i Harry’ego.

Meghan zabrała biżuterię po księżnej Dianie do Los Angeles

Nie jest tajemnicą, że obaj bracia od zawsze mieli ze sobą świetny kontakt. Doświadczeni tragicznie w dzieciństwie znaleźli w sobie oparcie i stali się najbliższymi przyjaciółmi. Z biegiem czasu ich więź była silniejsza, a po ślubie Kate i Williama stali się reprezentacyjnym triem monarchii i prawdziwą dumą dworu. Po ślubie Harry’ego i Meghan sytuacja zaczęła się zmieniać.

d1ah9i7

Kolorowa prasa niejednokrotnie rozpisywała się na temat zawirowań i kryzysów w relacjach pomiędzy braćmi i ich żonami. Teraz ma pojawić się książka, która przybliży czytelnikom nurtujący ich temat. "Bitwa braci: Przyjaźń i Waśnie", bo tak ma się nazywać książka, ma opowiadać o więzi łączącej Harry’ego i Williama. Autor, Robert Lacey, zapowiedział także podobno, że duży fragment poświęcony jest również Kate Middleton i Meghan Markle oraz temu, jak wpłynęły one na relacje braci.

Co ciekawe, autor książki jest także konsultantem historycznym "The Crown". Wszystko wskazuje więc na to, że zapowiada się naprawdę ciekawy materiał.

"Dzięki niezrównanej wiedzy na temat życia na dworze i dostępowi do cennych źródeł Robert Lacey bada nieopisaną rzeczywistość relacji między braćmi, wyjaśniając, co się stało, gdy dwóch synów wychowało się na zupełnie odmiennych ludzi i pokazując, w jaki sposób zasiane zostały ziarna szkody przez ich rodziców", brzmi zapowiedź książki. Jesteście ciekawi?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ah9i7

Podziel się opinią

Share
d1ah9i7
d1ah9i7