Trwa ładowanie...
d1hd1kx
Informacja prasowa

Włoskie trio świętuje 10. rocznicę istnienia

Od ponad 10 lat zespół robi karierę śpiewając zarówno w stylistyce operowej, popowej, a nawet latino! Trio wydało dziesięć płyt, zarówno studyjnych, koncertowych, jak i kompilacyjnych. Ich największy przebój „Grande amore” zwyciężył w konkursie San Remo w 2015 roku i zdobył trzecie miejsce na festiwalu Eurowizja. W Polsce ma wciąż rosnące grono fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Włoskie trio świętuje 10. rocznicę istnienia
(Materiały prasowe)
d1hd1kx

Informacja prasowa PRESTIGE MJM

Włoskie trio, nazywane następcą Trzech Tenorów i oklaskiwane na całym świecie, świętuje 10. rocznicę istnienia. Piero Barone, Ignazio Boschetto i Gianluca Ginoble jako dzieci spotkali się w telewizyjnym programie talent show „Ti lascio una canzone”, w którym każdy z nich śpiewał osobno. Gdy w jednym z odcinków producenci połączyli ich głosy w słynnym włoskim utworze „O sole mio” - nie było wątpliwości, że nie powinien to być tylko jednorazowy występ. Nastolatkowie przyciągnęli uwagę Michele Torpedine, menedżera, który przyczynił się do sukcesu innych włoskich gwiazd, m.in. Andrei Bocellego i Zucchero. Słynny łowca talentów wziął pod swoje skrzydła całą trójkę, co zdecydowanie mogą dziś zaliczyć do dobrych posunięć.

  Materiały prasowe

Nowy termin koncertu IL VOLO

d1hd1kx

W związku z pandemią koronawirusa, koncert Il Volo zaplanowany na 11 lipca 2020 roku w Atlas Arenie w Łodzi, zostaje przełożony na 10 lipca 2021 roku w tym samym miejscu. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Pytania dotyczące biletów prosimy kierować na adres mailowy: bilety@imprezyprestige.com

Bilety w sprzedaży na prestigemjm.com.

Do zobaczenia w Atlas Arenie na koncercie!

Informacja prasowa PRESTIGE MJM

d1hd1kx

Podziel się opinią

Share

d1hd1kx

d1hd1kx