Trwa ładowanie...

Wojewódzki do Piróga. "Jesteś dokładnie taki jak Pawłowicz"

Krystyna Pawłowicz, w swoim stylu, wypowiedziała się na temat transpłciowego dziecka. Na jej wpis na Twitterze zareagował Michał Piróg. Tancerz nie spodziewał się zapewne, że zostanie za to zaatakowany przez Kubę Wojewódzkiego, który wypomniał mu zachowanie sprzed lat.

Share
"Otóż nie drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej."
"Otóż nie drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej."Źródło: Materiały prasowe, Fot: materiały prasowe
d1d32pb

Trzeba przyznać, że Krystyna Pawłowicz ma niezwykły dar wywoływania burzy w mediach. Jednym wpisem na Twitterze uruchomiła lawinę komentarzy, które rozpaliły sieć do białości. Przypomnijmy, że nasz sędzia Trybunału Konstytucyjnego wyraził oburzenie, że w jednej ze szkół do 10-letniego chłopca nauczyciele zwracają się imieniem "Agnieszka".

Wiele osób publicznie wyraziło swój sprzeciw przeciwko takiej formie wywierania presji na nauczycielach i rodzinie transpłciowego dziecka. Czujni w tej sprawie byli także celebryci. Michał Piróg napisał na Instagramie, że "tym tweetem Pani Pawłowicz rozpoczyna nagonkę i falę hejtu na 10-letnie dziecko, rodzinę, szkołę i jej pracowników. Pani Krystyno, obyś w piekle samotności i zgorzknienia, w którym już tkwisz od lat pozostała jak najdłużej. Lecz odcięta od władzy, Internetu".

d1d32pb

Michał Piróg zapewne nie spodziewał się, że za te słowa zostanie zaatakowany przez Kubę Wojewódzkiego. "Jesteś dokładnie taki sam" – pisze gwiazda TVN-u.

"Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność" – wyznał tancerz. Materiały prasowe
"Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność" – wyznał tancerz.Źródło: Materiały prasowe, Fot: materiały prasowe

Dziennikarz wypomina tancerzowi historię sprzed lat, kiedy to Piróg udzielił wywiadu tygodnikowi "Wprost", w którym sugerował, że Wojewódzki jest ukrytym gejem i namawiał go do ujawnienia swojej tożsamości seksualnej. "Chciałbym, żeby każdy zrobił to, co mu da szczęście i wolność" – wyznał tancerz.

Jak się okazało, Kuba Wojewódzki nie był zadowolony z okazanej mu troski. A urazę i żal chowa po dziś dzień. O czym świadczy jego ostatnie wpis na Instagramie, adresowany do Michała Piroga:

d1d32pb

"Otóż nie drogi kolego. Jesteś dokładnie taki sam. Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam poza żalem że ma takiego ambasadora jak ty. Wiedziałeś że w tak homofobicznym kraju jak Polska spotka się to z lawiną agresji. I spotkało. Bo słowo pedał w rankingach wygrywa u nas nawet ze słowami k… i ch.... Gdzie wtedy była twoja romantyczna troska o humanizm, rodzinę i najbliższych? Przestań taneczny bracie uderzać w tragiczne tony a uderz się w pierś. Bo patos czasami o milimetry mija się ze śmiesznością i hipokryzją".

Biznesy Kuby Wojewódzkiego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1d32pb

Podziel się opinią

Share
d1d32pb
d1d32pb