Trwa ładowanie...
d27jmdu
News

Wokalistka The Cranberries przyznała się do podwójnej napaści

Ruszył proces Dolores O'Riordan. Wokalistka znana z grupy The Cranberries, która największy sukces odniosła w latach 90., w listopadzie 2014 roku została aresztowana po tym, jak napadła na stewardesę i policjanta. Podczas pierwszej rozprawy przyznała się do winy.
Podziel się
Dolores O'Riordan
Dolores O'Riordan (East News)
d27jmdu

44-letnia piosenkarka jest oskarżona o pobicie stewardesy oraz oplucie i znieważenie funkcjonariusza policji, który próbował ją zatrzymać w trakcie ataku. Do napaści doszło na pokładzie samolotu, którym liderka The Cranberries podróżowała w listopadzie 2014 roku z USA do Irlandii.

Jak poinformował "The Irish Times", Dolores przyznała się do wszystkiego, tłumacząc, że była wówczas w fatalnej kondycji psychicznej. Za ten czyn grozi jej do pół roku pozbawienia wolności. Chociaż ostateczny werdykt ma zapaść na początku 2016 roku, sędzia nakazał artystce publikację przeprosin. O'Riordan ma także napisać list z wyrazami skruchy do zaatakowanych osób.

Przypomnijmy, że O'Riordan rozpoczeła swoją karierę z The Cranberries w 1990 roku. Pierwszy solowy album "Are You Listening?" wydała w 2007. Ostatni raz w Polsce wystapiła 1 lipca 2011 w Warszawie na koncercie inaugurującym polską prezydencję w Radzie UE.

Dolores z The Cranberries East News
Dolores z The Cranberries (East News)
d27jmdu

Podziel się opinią

Share
d27jmdu
d27jmdu