Trwa ładowanie...
d4765vu

Wychwalał Agatę Dudę w "Wiadomościach". Kim jest Christian Paul?

W poniedziałkowym wydaniu "Wiadomości" pojawili się niezależni eksperci, którzy ocenili kreacje pierwszej damy Rzeczypospolitej Polskiej, Agaty Dudy. Największą uwagę widzów zwrócił jednak tajemniczy projektant mody, Christian Paul.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wychwalał Agatę Dudę w “Wiadomościach”. Kim jest Christian Paul?
Wychwalał Agatę Dudę w “Wiadomościach”. Kim jest Christian Paul? (TVP)
d4765vu

Wybory prezydenckie odbędą się już w najbliższą niedzielę. Kandydaci objeżdżają Polskę wzdłuż i wszerz, by nakłonić wyborców do głosowania. Na ten moment największe szanse na zostanie prezydentem mają Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Z tego powodu TVP robi wszystko, by w jak najlepszym świetle pokazać pierwszego z nich.

ZOBACZ TAKŻE: Wybory 2020 i ocena Agaty Dudy. Tomasz Siemoniak o sondażu dla Wirtualnej Polski

W poniedziałkowym wydaniu "Wiadomości" bohaterką reportażu była Agata Duda, a Telewizja Polska dokładnie wyliczyła aktywność pierwszej damy w trakcie kadencji męża. Zwrócono także uwagę na jej działalność oraz styl ubierania się. Kreację Agaty Dudy zachwalał jeden z ekspertów, którym okazał się niejaki Christian Paul, przedstawiony jako amerykański projektant mody.

d4765vu

- W porównaniu z Melanią Trump obie pierwsze damy wyróżniają się na arenie międzynarodowej charakterem i międzynarodowym stylem - powiedział znawca.

Problem stanowi fakt, że Christian Paul jest nieznaną nikomu postacią. Z obserwacji internautów wynika, że w sieci ledwo można znaleźć jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny. Na Instagramie znaleziono jedno konto, które mogłoby ewentualnie pasować do eksperta modowego. Z profilu dowiadujemy się, że "projektant, przedsiębiorca i pisarz" dzieli życie między Warszawą a Miami. Do tego obserwują go zaledwie 63 osoby. Z kolei na platformie LinkedIn Christian Paul przedstawia się jako przedsiębiorca oraz absolwent zarządzania i finansów na Robert Morris University of Chicago. Po emisji poniedziałkowych "Wiadomości" postanowił jednak zablokować swój profil w serwisie.

Sprawa dotycząca Christiana Paula wywołała ogromne podejrzenia wśród internautów. Wielu z nich doszukują się w sprawie próby manipulacji ze strony TVP i postanowili na własną rękę przeczesać internet w poszukiwaniu informacji na temat tajemniczego projektanta.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4765vu

Podziel się opinią

Share
d4765vu
d4765vu