Trwa ładowanie...
d4jp3xd

Wyglądali jak ojciec z córką. Sean Penn ma dzieci w wieku swojej dziewczyny

Sean Penn był już znany aktorem nominowanym do Oscara, gdy jego obecna ukochana zaczynała chodzić do przedszkola. Wielu uważało Leilę George za kolejną młodą kochankę hollywoodzkiego bad boya, ale o dziwo ich związek trwa już dłużej niż pierwsze małżeństwo Penna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sean Penn dawno nie był z nikim związany tak długo jak z Leilą George
Sean Penn dawno nie był z nikim związany tak długo jak z Leilą George (Getty Images)
d4jp3xd

Sean Penn przeżył kilka burzliwych lat jako mąż Madonny, był zaręczony z Elizabeth McGovern, spotykał się z supermodelką Petrą Nemcovą i Jessicą White. Przez 15 lat tworzył rodzinę z aktorką Robin Wright, która urodziła mu dwójkę dzieci. A po rozwodzie wdał się w głośny romans (z jeszcze głośniejszym rozstaniem) z Charlize Theron. To już jednak przeszłość, bo od prawie pięciu lat Penn jest związany z Leilą George.

Obejrzyj: Anna Mucha wbija szpilę Kasi Stankiewicz. Nie ma dla niej litości

Aktorką i modelką w wieku jego dzieci. Penn i George pojawili się 8 marca w Los Angeles na imprezie charytatywnej związanej z ratowaniem australijskich lasów. 32 lata różnicy w niczym im nie przeszkadza i widać, że świetnie się ze sobą dogadują.

d4jp3xd

Sean Penn skończy w sierpniu 60 lat. Ma dwójkę dzieci w wieku 27 i 29 lat, a także opinię hollywoodzkiego bad boya. O jego porywczym charakterze krążą legendy, ale nic z tego nie zraziło Leili George, która od prawie 5 lat żyje u boku dużo starszego aktora.

Sean Penn dawno nie był z nikim związany tak długo jak z Leilą George Getty Images
Sean Penn dawno nie był z nikim związany tak długo jak z Leilą George (Getty Images)

Partnerka Penna też jest związana z show-biznesem jako córka aktorskiej pary: Grety Scacchi i Vincenta D'Onorfio. Ojciec Leili jest zaledwie rok starszy od nieformalnego zięcia.

27-latka pracuje jako modelka i aktorka. Zagrała w filmie Jamesa Franco "The Long Home", westernie "The Kid" i "Zabójczych maszynach". Ostatnio mogliśmy ją oglądać w serialu "Królestwo zwierząt", a na premierę czeka krótkometrażówka "Solus" z jej udziałem.

Sean Penn, zdobywca dwóch Oscarów, wystąpił niedawno w "The Professor and the Madman" u boku Mela Gibsona i w serialu "The First". Wkrótce zobaczymy go w filmie "Flag Day", który sam wyreżyserował i dwóch produkcjach telewizyjnych: "Gaslit" i "American Lion".

d4jp3xd

Podziel się opinią

Share
d4jp3xd
d4jp3xd