Trwa ładowanie...

Wyjątkowe kolędy Zbigniewa Preisnera. Przedstawiamy spot promujący koncerty

Zbigniew Preisner już w styczniu przemierzy Polskę, by wraz z prestiżowymi artystami nieść kolędę w ekskluzywnych obiektach koncertowych naszego kraju.
Share
Kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznej
Kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznejŹródło: Materiały prasowe
d22x1iy

Będą to wyjątkowo wzruszające wieczory, które na długo zapiszą się w sercach nawet najbardziej wymagających melomanów. Prezentujemy spot promujący wydarzenie, które odbędzie się w styczniu 2020 r.

Zobacz wideo:

Beaty Rybotyckiej – pierwszej damy kolęd Preisnera, wykonującej najbardziej popularną ze wszystkich "Kolędę dla nieobecnych”, i tym razem nie mogło zabraknąć na tej trasie. Wtórować jej będzie Edyta Krzemień – współpracująca z kompozytorem od wielu lat nie tylko przy produkcjach Bożonarodzeniowych – znana ze śpiewania jednym z najwyższych sopranów w Polsce.

d22x1iy

Zobacz też: Można już kupić bilety na styczniowe koncerty kolęd Preisnera

Powiew świeżości po raz kolejny zapewni młodziutka Joanna Pocica – wokalistka i aktorka o wręcz dziecięcej barwie głosu, która doda kolędom lekkości i powabu. Damskie trio uzupełni Maciej Balcar, który swoim rockowym głosem i wyjątkowymi interpretacjami przeniesie nas w wyjątkowy czas. Wokalistom towarzyszyć będą muzycy-soliści oraz zespół Jana Karpiela Bułecki.

Wieczory kolędowe odbędą się w czterech miastach Polski:

22 stycznia w Sali Ziemi Poznań Congress Center
24 stycznia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu
26 stycznia w Filharmonii Narodowej w Warszawie (2 koncerty)
28 stycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu

Bilety na wzruszające i pełne melancholii wieczory kolędowe dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

d22x1iy

Podziel się opinią

Share
d22x1iy
d22x1iy