ycipk-4a0gsp

Wyjątkowe kolędy Zbigniewa Preisnera. Przedstawiamy spot promujący koncerty

Zbigniew Preisner już w styczniu przemierzy Polskę, by wraz z prestiżowymi artystami nieść kolędę w ekskluzywnych obiektach koncertowych naszego kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznej
Kompozytor będzie obchodził 40-lecie pracy artystycznej (Materiały prasowe)
ycipk-4a0gsp

Będą to wyjątkowo wzruszające wieczory, które na długo zapiszą się w sercach nawet najbardziej wymagających melomanów. Prezentujemy spot promujący wydarzenie, które odbędzie się w styczniu 2020 r.

Zobacz wideo:

ycipk-4a0gsp

Beaty Rybotyckiej – pierwszej damy kolęd Preisnera, wykonującej najbardziej popularną ze wszystkich "Kolędę dla nieobecnych”, i tym razem nie mogło zabraknąć na tej trasie. Wtórować jej będzie Edyta Krzemień – współpracująca z kompozytorem od wielu lat nie tylko przy produkcjach Bożonarodzeniowych – znana ze śpiewania jednym z najwyższych sopranów w Polsce.

Zobacz też: Można już kupić bilety na styczniowe koncerty kolęd Preisnera

Powiew świeżości po raz kolejny zapewni młodziutka Joanna Pocica – wokalistka i aktorka o wręcz dziecięcej barwie głosu, która doda kolędom lekkości i powabu. Damskie trio uzupełni Maciej Balcar, który swoim rockowym głosem i wyjątkowymi interpretacjami przeniesie nas w wyjątkowy czas. Wokalistom towarzyszyć będą muzycy-soliści oraz zespół Jana Karpiela Bułecki.

Wieczory kolędowe odbędą się w czterech miastach Polski:

ycipk-4a0gsp

22 stycznia w Sali Ziemi Poznań Congress Center
24 stycznia w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu
26 stycznia w Filharmonii Narodowej w Warszawie (2 koncerty)
28 stycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu

Bilety na wzruszające i pełne melancholii wieczory kolędowe dostępne są za pośrednictwem strony www.prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a0gsp

ycipk-4a0gsp
ycipk-4a0gsp