Trwa ładowanie...

Wylicytowała obrączki, a teraz chce oddać cenną pamiątkę właścicielom. Trwają poszukiwania

Filip Chajzer opublikował post na swoim Facebooku, w którym poinformował o niecodziennej akcji. Dziennikarz chce pomóc kobiecie, która wylicytowała na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy obrączki i postanowiła znaleźć małżeństwo.

Wylicytowała obrączki, a teraz chce oddać cenną pamiątkę właścicielom. Trwają poszukiwaniaŹródło: East News
d3k5wrn

Kobieta, która wylicytowała tę wartościową pamiątkę ślubną postanowiła odszukać małżeństwo i oddać wygraną. Z informacji, które podaje dziennikarz, sztab WOŚP w Hannoverze nie może niestety ich odnaleźć. W związku z tym Chajzer postanowił pomóc.

Post błyskawicznie roznosi się po sieci. Być może za sprawą mediów społecznościowych uda się odnaleźć sympatyczną parę. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

d3k5wrn

- Serce się raduje widząc takie coś. Jak niewiele trzeba żeby ludzie się jednoczyli. I po co ta fala nienawiści...
- Dzięki WOŚP przeżywamy cudowne, wzruszające historie.
- To piękne. Podziwiam to małżeństwo. Myślę, że są ze sobą szczęśliwi, a obrączki to tylko symbol, który uratuje komuś życie. Podziwiam również tą Panią, która postanowiła zwrócić obrączki parze.Słuszna decyzja. Dziękuję!

WOŚP udowadnia, że akcje charytatywne powinny tylko i wyłącznie jednoczyć oraz przyczyniać się do tworzenia pięknej historii, która ma na celu przede wszystkim pomoc potrzebującym.

Mamy nadzieję, że siła social mediów pozwoli odnaleźć małżeństwo.

d3k5wrn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3k5wrn