Trwa ładowanie...

Zagraniczne media aż huczą o czwartej ciąży księżnej Kate. Wszyscy wyczekują "royal baby 4"

Od ostatniego porodu księżnej Kate minęły ledwo dwa miesiące, a zagraniczna prasa twierdzi, że spodziewać się możemy czwartego "royal baby". Magazyn "Life & Style Weekly" donosi, że książę Louis nie będzie długo najmłodszym członkiem królewskiej rodziny.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Zagraniczne media aż huczą o czwartej ciąży księżnej Kate. Wszyscy wyczekują "royal baby 4"Źródło: Materiał prasowy, fot: Materiały prasowe
d1l2fp7
d1l2fp7

Brytyjska rodzina królewska na bieżąco podgrzewa atmosferę w międzynarodowym show-biznesie. Fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na coraz to nowe informacje z królewskiego dworu. Teraz pojawiła się dla nich nie lada gratka. Zagraniczne media właśnie doniosły, że wkrótce na świat przyjdzie czwarte royal baby.

''Księżna Kate znowu w ciąży'' - donosi amerykański magazyn Life & Style Weekly. Z okładki pisma wynika, że księżna Kate marzy o drugiej córce. Mimo tego, że świat ledwo zdążył ochłonąć po narodzinach księcia Lousia, to emocje budzi już nowo wyczekiwane "royal baby 4".

Materiał prasowy
Źródło: Materiał prasowy, fot: Materiały prasowe

Informator amerykańskiego magazynu zapewnia, że księżna Kate marzy o drugiej córce - chce, żeby Charlotte miała siostrę. Przy okazji czytelnicy mogą się dowiedzieć z okładki, że księżna Kate ma już ciążowe zachcianki - tym razem ma jeść dużo ciasteczek i indyjskiego curry.

Informator magazynu ''Life & Style Weekly'' twierdzi także, że księżna Kate jest nieco przerażona tą nowiną. Miała nawet poprosić swojego męża - księcia Williama, żeby zrezygnował z części swoich królewskich obowiązków.

Do informacji o czwartej ciąży księżnej Kate należy podchodzić z dystansem. Wkrótce okaże się, ile w tym wszystkim prawdy.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1l2fp7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1l2fp7