Trwa ładowanie...
d1wc6gp

Zagraniczne media aż huczą o czwartej ciąży księżnej Kate. Wszyscy wyczekują "royal baby 4"

Od ostatniego porodu księżnej Kate minęły ledwo dwa miesiące, a zagraniczna prasa twierdzi, że spodziewać się możemy czwartego "royal baby". Magazyn "Life & Style Weekly" donosi, że książę Louis nie będzie długo najmłodszym członkiem królewskiej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zagraniczna prasa donosi o czwartej ciąży księżnej Kate
Zagraniczna prasa donosi o czwartej ciąży księżnej Kate (Materiał prasowy, Fot: Materiały prasowe)
d1wc6gp

Brytyjska rodzina królewska na bieżąco podgrzewa atmosferę w międzynarodowym show-biznesie. Fani na całym świecie z niecierpliwością czekają na coraz to nowe informacje z królewskiego dworu. Teraz pojawiła się dla nich nie lada gratka. Zagraniczne media właśnie doniosły, że wkrótce na świat przyjdzie czwarte royal baby.

''Księżna Kate znowu w ciąży'' - donosi amerykański magazyn Life & Style Weekly. Z okładki pisma wynika, że księżna Kate marzy o drugiej córce. Mimo tego, że świat ledwo zdążył ochłonąć po narodzinach księcia Lousia, to emocje budzi już nowo wyczekiwane "royal baby 4".

Materiał prasowy

Informator amerykańskiego magazynu zapewnia, że księżna Kate marzy o drugiej córce - chce, żeby Charlotte miała siostrę. Przy okazji czytelnicy mogą się dowiedzieć z okładki, że księżna Kate ma już ciążowe zachcianki - tym razem ma jeść dużo ciasteczek i indyjskiego curry.

d1wc6gp

Informator magazynu ''Life & Style Weekly'' twierdzi także, że księżna Kate jest nieco przerażona tą nowiną. Miała nawet poprosić swojego męża - księcia Williama, żeby zrezygnował z części swoich królewskich obowiązków.

Do informacji o czwartej ciąży księżnej Kate należy podchodzić z dystansem. Wkrótce okaże się, ile w tym wszystkim prawdy.

d1wc6gp

Podziel się opinią

Share

d1wc6gp

d1wc6gp