Trwa ładowanie...
mecz
oprac. MD

"Zawód", "porażka". Pod reakcją Dowbora wielu się już podpisało

Mistrzostwa EURO 2020 dla polskiej reprezentacji już się zakończyły. Krótko po meczu internet zalały reakcje tych, którzy nie wierzyli w sukces biało-czerwonych, ale i wierni fani nie mogą powiedzieć za wiele dobrego o losach polskiej drużyny.

Share
"Zawód", "porażka". Pod reakcją Dowbora wielu się już podpisało
Źródło: Instagram
d2v2333

Mecz Polska-Szwecja zakończył się trzema bramkami dla reprezentacji Szwecji i tylko dwiema dla biało-czerwonych. Sytuacja stała się jasna - Polacy kończą swoją przygodę z mistrzostwami Europy na ostatnim miejscu w grupie E. Teraz echa tego meczu będzie słychać jeszcze długo. Nie brakuje rozczarowanych, znanych kibiców, którzy do końca wierzyli, że biało-czerwoni zrobią wszystkim niespodziankę. Taką pozytywną.

Swoim komentarzem do meczu i sytuacji polskiej reprezentacji podzielił się Maciej Dowbor. Wywołał masę reakcji.

Zobacz: "Paulo Sousa jest nieprzewidywalny". Ekspert pod wrażeniem

"A mogłem zostać dziećmi na kózkach! Sam nie wiem co powiedzieć?! Jakie są wasze odczucia?! Bo w sumie walczyli do końca, ale błędy indywidualne, szczególnie przy pierwszej bramce karygodne. Z drugiej strony honor zachowany i trochę szczęścia zabrakło. Lewy i jego 2 poprzeczki A później 2 bramki. @_rl9 Wielki Jest i to nie podlega dyskusji. Żegnaj EURO 2020" - napisał dziennikarz i prezenter Polsatu.

d2v2333

Na Instagramie opublikował krótki filmik, który jest kompilacją jego zdjęć z reakcjami "polskich kibiców futbolu w XXI w". Dramatyczna muzyka w tle nie jest przypadkowa.

Wpis Dowbora skomentował m.in. Rafał Szatan. "Mi chociaż szybciej czas minął na treningu na rowerku !! Choć były momenty, że rowerek ledwo wytrzymywał moje nerwy" - napisał muzyk. Ujście dla swoich emocji znaleźli też bardziej anonimowi internauci, którzy zalali Dowbora komentarzami: "miazga", "płakałam".

Jedna z osób zauważa: "Przerzuć się na siatkówkę. Tam co turniej to medal".

d2v2333

Podziel się opinią

Share
d2v2333
d2v2333