Trwa ładowanie...

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pozują razem na gali. Zadali szyku?

Zbigniew Zamachowska i Gabriela Muskała uczestniczyli w gali zamknięcia Festiwalu Reżyserii Filmowej i Festiwalu Aktorstwa Filmowego. Aktorzy dość chętnie pozowali razem do zdjęć, każde z nich wróciło także do domu ze statuetką.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela MuskałaZbigniew Zamachowski i Gabriela MuskałaŹródło: AKPA
d47k1p6
d47k1p6

Zbigniew Zamachowski niewątpliwie może się pochwalić bogatym aktorskim dorobkiem. Choć 62-latek ma na koncie niejedną pamiętną rolę, rodzime media rozpisują się o nim nie tylko w kontekście jego zawodowych dokonań. Na przestrzeni lat głośno było również o życiu uczuciowym aktora. Duża w tym zasługa małżeństwa Zamachowskiego z Moniką Richardson. Para była razem prawie dekadę i ogłosiła rozstanie niedługo przed okrągłą rocznicą związku. Oficjalnie małżeństwo Zamachowskich dobiegło końca jesienią ubiegłego roku.

Mimo kolejnego nieudanego małżeństwa Zamachowskiemu ponownie udało się znaleźć miłość. Niedługo po rozstaniu aktora z Richardson wyszło na jaw, że jego serce skradła koleżanka po fachu, Gabriela Muskała. Aktorzy są razem do dziś, a ich związek wzbudza spore zainteresowanie mediów. Pod koniec ubiegłego roku pojawiły się nawet plotki, jakoby para miała przygotowywać się do ślubu. Zamachowski i Muskała na ogół trzymają swój związek z dala od mediów. Aktorzy stosunkowo rzadko pozwalają sobie na wspólne wyjścia, a jeśli już zdecydują się wybrać na event, wówczas unikają pozowania razem do zdjęć. Ostatnio zrobili jednak mały wyjątek.

Zbigniew Zamachowski na salonach. Towarzyszyła mu ukochana

W czwartek we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala zamknięcia dwóch festiwali - 17. edycji Festiwalu Reżyserii Filmowej oraz 13. Festiwalu Aktorstwa Filmowego. Na evencie nie brakowało znanych gości. Galę poprowadzili Sonia Bohosiewicz i Piotr Gąsowski, zgromadzeni mogli również podziwiać na scenie Hannę Śleszyńską, która wystąpiła ze swoim recitalem. W gronie przybyłych na galę znaleźli się również właśnie Zamachowski i Muskała.

d47k1p6

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Monika Richardson o córce na salonach i swojej metamorfozie

Ostatniego dnia filmowego wydarzenia zostały wręczone nagrody Złotego Szczeniaka. Zarówno Zamachowski, jak i Muskała zostali wyróżnieni nominacjami w tegorocznym plebiscycie. Aktor miał szansę na statuetkę za rolę drugoplanową w filmie "Sami Swoi. Początek", jego ukochaną nominowano zaś za drugoplanową rolę w komedii "Skołowani".

Choć Zamachowski i Muskała wyjątkowo rzadko fotografują się razem, tym razem zdecydowali się zapozować razem do kilku zdjęć. Aktor ustawił się u boku ukochanej, która tego wieczora miała na sobie prostą, czarną sukienkę i minimalistyczne dodatki. Wygląda na to, że para całkiem dobrze bawiła się podczas wspólnego wyjścia - gdy pozowali do zdjęć, z ich twarzy nie schodziły promienne uśmiechy.

d47k1p6

Na widowni Zamachowski i Muskała zajęli sąsiednie miejsca. Aktorzy mieli też okazję stanąć obok siebie na scenie - każde z nich tego wieczora zostało bowiem nagrodzone statuetką.

Zobaczcie, jak Zamachowski i Muskała prezentowali się podczas gali zamknięcia Festiwalu Reżyserii Filmowej i Fewstiwalu Aktorstwa Filmowego

Gala zamknięcia 17. Festiwalu Reżyserii Filmowej i 13. Festiwalu Aktorstwa Filmowego

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała AKPA
Zbigniew Zamachowski i Gabriela MuskałaŹródło: AKPA
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała AKPA
Zbigniew Zamachowski i Gabriela MuskałaŹródło: AKPA, fot: AKPA
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała AKPA
Zbigniew Zamachowski i Gabriela MuskałaŹródło: AKPA
Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała AKPA
Zbigniew Zamachowski i Gabriela MuskałaŹródło: AKPA
d47k1p6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47k1p6