Trwa ładowanie...

Zdjęcia, które poruszyły Antonio Banderasa!

Fotoreportaż z koncertu w Szczecinie, który zamieścił Andrea Bocelli na swoim fan page'u na Facebooku wzbudził na całym świecie ogromne zainteresowanie. Zdjęcia zobaczyło i polubiło wiele sławnych osób. Między innymi Antonio Banderas. Pod fotoreportażem pojawiło się też mnóstwo komentarzy na temat szczecińskiego koncertu. W większości entuzjastycznych.

Zdjęcia, które poruszyły Antonio Banderasa!Źródło: Facebook.com
d26s9xu
d26s9xu

Andrea Bocelli na swoim oficjalnym fanpage'u na Facebooku zamieścił zdjęcia z koncertu w Szczecinie. Fotografie do tej pory polubiło sześć tysięcy osób, a wśród nich... Antonio Banderas!

Publiczność była zachwycona, zarówno z części muzycznej, jak i wizualnej, co widać po ilości polubień i komentarzy pod zdjęciami, które zamieścił Andrea Bocelli. Zdjęcia wywołały prawdziwą furorę. Oto niektóre wpisy:

- Andrea, te zdjęcia są przepiękne! Dziękuję za to, że się nimi podzieliłeś. Wszędzie ludzie Cię kochają! Mam nadzieję, że któregoś dnia rozważysz przybycie na taki koncert do Nowego Orleanu(...)! - Mary McWhorter, fanka.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

- To było fantastyczne. Mam nadzieję zobaczyć się z Tobą ponownie w 2018 roku. Dziękuję! – Mascia Errico.
Sama lokalizacja koncertu również wzbudziła spore zainteresowanie wśród fanów. Nic w tym dziwnego, gdyż tego wieczora Szczecin z przycumowanymi statkami do nabrzeża Odry, prezentował się wprost bajecznie. Na facebooku widać komentarze, w których fani dopytują także o miejsce koncetu.

d26s9xu

- Jak to się wymawia? Shezin? - dopytuje fan Michael Ahn.
- Przepiękne zdjęcia w cudownym kraju – napisała pod zdjęciami Jakuba Janeckiego Ana Maria Burgosanka, fanka Bocellego.
- Łał, tak bardzo chciałabym tam być! - dodaje Vickie Kraklio Woolley.
Koncert rozniósł się głośnym echem wśród prawie 4 milionów fanów Andrei Bocellego na całym świecie. Dzięki temu cudownemu wydarzeniu, świat zauważył nie tylko Polskę, ale także Szczecin, który ramię w ramię z Andreą Bocellim błyszczał tej magicznej nocy.
- To był absolutnie magiczny koncert! Moje uszy po prostu znalazły się w niebie! Dziękuję! Mam nadzieję, że będę mogła usłyszeć Cię jeszcze kiedyś na żywo!- Olga Biela, fanka.
- Dziękujemy za niesamowity występ! Nie mamy słów, aby opisać, jak się czujemy. Nadal próbujemy uwierzyć, że to się naprawdę wydarzyło....Moc miłości przesyła Chór Akademii Morskiej w Szczecinie – Ula Mikołajczyk, chórzystka.
- Dziękujemy za Twój nieziemski głos i wspaniały koncert! Dziękujemy! - Joanna Serowiecka
Jak widać, koncert Andrei Bocellego był fantastyczną promocją zarówno Szczecina, jak i finału regat The Tall Ships Races 2017.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com
d26s9xu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26s9xu