Trwa ładowanie...
d1obr1b

Zielińska pokazała filmik z Adamowiczami. "Nie wiem, co to za świat, w którym żyjemy"

Celebrytka nie może pogodzić się z tragedią, do której doszło w Gdańsku. "Serce mi dziś pękło po raz kolejny" - wyznała w emocjonalnym wpisie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Zielińska
Katarzyna Zielińska (Artrama)
d1obr1b

Morderstwo Pawła Adamowicza komentuje wiele osób publicznych. Wszystkim trudno uwierzyć w to, jak mogło dojść do takiej tragedii. Jedną z artystek, która zamieściła swoją refleksję w sieci, jest Katarzyna Zielińska.

Aktorka zamieściła na Instagramie filmik, na którym widzimy prezydenta Gdańska wraz z rodziną. W tle wybrzmiewa utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena.

- Serce mi dziś pękło po raz kolejny. Nie wiem, co to za świat, w którym żyjemy. Tata uczył mnie zawsze, że należy patrzeć w kierunku dobrych ludzi. Ale jak to robić dziś, w świetle takich wydarzeń? - napisała gwiazda.

d1obr1b

Przypomnijmy, że tegorocznemu finałowi WOŚP towarzyszyły dramatyczne wydarzenia. Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, stojąc na scenie przed setkami ludzi, został zaatakowany przez nożownika chwilę przed "światełkiem do nieba". Pomimo udzielenia natychmiastowej pomocy i przeprowadzenia wielogodzinnej operacji, 53-latek zmarł.

Paweł Adamowicz spocznie w bazylice Mariackiej w Gdańsku. Pogrzeb odbędzie się w sobotę.

d1obr1b

Podziel się opinią

Share

d1obr1b

d1obr1b