Trwa ładowanie...

Zmiany w "Kole Fortuny". Wiadomo, kto zastąpi Izabellę Krzan

Nowe odcinki "Koła fortuny" coraz bliżej. Niektórzy fani programu mogą być rozczarowani, gdyż na ekranie nie pojawią się ani Norbi, ani Izabella Krzan. Media obiegła właśnie informacja, kto zastąpi prezenterkę i stanie się nową twarzą programu.

Wiadomo, kto zastąpi Izabellę Krzan w "Kole Fortuny"Wiadomo, kto zastąpi Izabellę Krzan w "Kole Fortuny"Źródło: AKPA
d2qn831
d2qn831

Zmiana władzy w Polsce w TVP zaowocowała istną rewolucją personalną. Z Telewizją Polską pożegnały się takie gwiazdy stacji jak m.in. Katarzyna CichopekIda Nowakowska. W efekcie w programie "Pytanie na Śniadanie" nie zobaczymy już twarzy dawnych prowadzących. Warto zauważyć, że "PnŚ" to niejedyny program, w którym przeprowadzono tak znaczne zmiany. Od jakiegoś czasu widzowie stacji mogą na przykład oglądać całkiem nowych prowadzących dobrze znane teleturnieje - "Jaka to melodia?" oraz "Va banque". Również miłośników "Koła fortuny" czekają poważne zmiany. Dotyczą one "twarzy" popularnego show, czyli pary jego gospodarzy.

Zmiany w "Kole Fortuny". Kto zastąpi Izabellę Krzan?

Jak wiadomo, w ostatnich latach gospodarzem programu "Koło fortuny" był Norbi. Muzykowi w telewizyjnym studiu asystowała Izabella Krzan, której zadaniem było odsłanianie liter. Z nieoficjalnych informacji, podanych niedawno przez serwis Pomponik, dowiadujemy się, że miejsce Norbiego zająć ma Robert El Gendy. Prezenter jest postacią świetnie znaną widzom TVP - wcześniej prowadził m.in. "Pytanie na śniadanie". To jednak nie koniec doniesień na temat "Koła Fortuny", ponieważ znana już jest również następczyni Izabelli Krzan.

Ida Nowakowska o związku Cichopek i Kurzajewskiego

Jak ujawnił informator Party, Izabellę Krzan ma zastąpić Agnieszka Dziekan. Źródło serwisu zaznaczyło, że wybór prezenterki na nową prowadzącą zdawał się być czymś oczywistym, zwracając przy tym uwagę na sympatię, jaką ta cieszy się wśród widzów.

d2qn831

Agnieszki Dziekan, mimo młodego wieku ma już na koncie imponujące osiągnięcia zawodowe. 28-latka zaczynała swą dziennikarską karierę w TVP3 Wrocław, prowadząc tam między innymi serwis sportowy. Dzięki swej charyzmie udało jej się przebić do szerszej publiczności w TVP, gdzie zaangażowana została do programu "Pytanie na Śniadanie". W porannym show zajmowała się m.in. prezentowaniem pogody oraz tworzyła reportaże. Dodatkowo Dziekan może się pochwalić nominacją do Telekamery Tele Tygodnia.

Przypomnijmy, że Izabellę Krzan aktualnie można oglądać na Kanale Zero Krzysztofa Stanowskiego. Niedawno prezenterka na wizji wspomniała o czasach pracy w TVP, zwracając uwagę na panujący tam wówczas zakaz brania udziału w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Czy zdaniem publiczności Dziekan okaże się godnym zastępstwem za Krzan?
d2qn831
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qn831