Trwa ładowanie...

Znamy szczegóły ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

W poniedziałek książę Harry i Meghan Markle oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny. Kilkanaście godzin później Pałac Kensington potwierdził, że ślub odbędzie się w maju 2018 r.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Znamy szczegóły ślubu księcia Harry'ego i Meghan MarkleŹródło: East News, fot: Splash News
d1shwwy

- Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na zamku królewskim na Windsorze. Przed ślubem Markle zostanie ochrzczona w obrządku anglikańskim - powiedział rzecznik pałacu.

Dodatkowo Meghan zdecydowała się na zmianę obywatelstwa. Jednak jak dodaje rzecznik, proces ten może potrwać kilka lat. Na razie nie wiadomo czy Markle będzie się posługiwać również obywatelstwem amerykańskim.

Chociaż wybranka księcia Harry'ego była już wcześniej żamężna, nie stoi to na przeszkodzie do wzięcia ślubu kościelnego. Anglikanie dopuszczają rozwiedzione osoby do ponownego powiedzenia sakramentalnego "tak".

Ostatni ślub królewski z udziałem rozwodników odbył się w 2005 r., kiedy ojciec Harry'ego, książę Karol pobrał się z Camilą Parker-Bowles.

d1shwwy

Książę Harry i Meghan Markle w poniedziałek oficjalnie potwierdzili swoje zaręczyny. Para pojawiła się w ogrodach Pałacu Kensington, gdzie zaprezentowała pierścionek zaręczynowy i spotkała się z dziennikarzami.

Harry i jego narzeczona udzielili również ekskluzywnego wywiadu telewizji BBC opowiadając o szczegółach zaręczyn. Wspominali, że były one niezwykle romantyczne. Spędzali wieczór w domku księcia w Pałacu Kensington, Meghan próbowała upiec kurczaka. W pewnym momencie Harry niespodziewanie uklęknął przed nią.

- To było niesamowite zaskoczenie – powiedziała Meghan. - To było takie słodkie i naturalne – dodała.

Harry żartował, że jego wybranka była tak podekscytowana, że nawet nie pozwoliła mu skończyć i od razu powiedziała, że zostanie jego żoną.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1shwwy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1shwwy
d1shwwy