Trwa ładowanie...
d4aaso1

Znamy szczegóły ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle

W poniedziałek książę Harry i Meghan Markle oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny. Kilkanaście godzin później Pałac Kensington potwierdził, że ślub odbędzie się w maju 2018 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Meghan Markle i książę Harry
Meghan Markle i książę Harry (East News, Fot: Splash News)
d4aaso1

- Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle odbędzie się w kaplicy św. Jerzego na zamku królewskim na Windsorze. Przed ślubem Markle zostanie ochrzczona w obrządku anglikańskim - powiedział rzecznik pałacu.

Dodatkowo Meghan zdecydowała się na zmianę obywatelstwa. Jednak jak dodaje rzecznik, proces ten może potrwać kilka lat. Na razie nie wiadomo czy Markle będzie się posługiwać również obywatelstwem amerykańskim.

Chociaż wybranka księcia Harry'ego była już wcześniej żamężna, nie stoi to na przeszkodzie do wzięcia ślubu kościelnego. Anglikanie dopuszczają rozwiedzione osoby do ponownego powiedzenia sakramentalnego "tak".

d4aaso1

Ostatni ślub królewski z udziałem rozwodników odbył się w 2005 r., kiedy ojciec Harry'ego, książę Karol pobrał się z Camilą Parker-Bowles.

Książę Harry i Meghan Markle w poniedziałek oficjalnie potwierdzili swoje zaręczyny. Para pojawiła się w ogrodach Pałacu Kensington, gdzie zaprezentowała pierścionek zaręczynowy i spotkała się z dziennikarzami.

Harry i jego narzeczona udzielili również ekskluzywnego wywiadu telewizji BBC opowiadając o szczegółach zaręczyn. Wspominali, że były one niezwykle romantyczne. Spędzali wieczór w domku księcia w Pałacu Kensington, Meghan próbowała upiec kurczaka. W pewnym momencie Harry niespodziewanie uklęknął przed nią.

d4aaso1

- To było niesamowite zaskoczenie – powiedziała Meghan. - To było takie słodkie i naturalne – dodała.

Harry żartował, że jego wybranka była tak podekscytowana, że nawet nie pozwoliła mu skończyć i od razu powiedziała, że zostanie jego żoną.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4aaso1

Podziel się opinią

Share
d4aaso1
d4aaso1