Trwa ładowanie...

Żona Żebrowskiego pokazała stare zdjęcie. "Wyglądaliśmy jak tata z córką"

O tym, że Michał Żebrowski i jego żona Ola mają dystans do siebie, wie niemal każdy. Raz na jakiś czas utwierdzają w tym przekonaniu internautów, wrzucając posty na swoje profile w mediach społecznościowych. Tym razem ukochana aktora postanowiła z okazji 46-tych urodzin opublikować archiwalne zdjęcie i skomentować w swoim stylu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Żona Żebrowskiego pokazała stare zdjęcie. "Wyglądaliśmy jak tata z córką"Źródło: ONS.pl
d17gyov
d17gyov

Dzieli ich 15 lat i pokazują, że różnica wieku nie jest żadną przeszkodą w tworzeniu zgranego związku. Liczy się zgodność charakterów i uczucie jakim się darzą.

W wywiadzie w "DD TVN" opowiadali o tym, że kiedy Ola miała 18 lat pomagała Żebrowskiemu w nauce angielskiego. Wówczas aktor nie imponował jej w żadnym stopniu. Dopiero później ich relacja przerodziła się w coś więcej. Ona miała wówczas 21 lat, a on 36.

Odkąd są razem doskonale się dogadują, a nawet czasami potrafią zażartować z lat, które ich dzielą. Tak jak zrobiła to żona Żebrowskiego na Instagramie, pokazując archiwalną fotkę.

"Patrz, jeszcze kilka lat temu wyglądaliśmy jak tata z córką..." – napisała pod starym zdjęciem i wywołała lawinę komentarzy, w których internauci pękali ze śmiechu. Trzeba przyznać, że to nie lada wyzwanie, ponieważ do spora różnica wieku w związku przeważnie budzi te mniej pozytywne emocje wśród internautów.

"Jesteście rewelacyjni, uwielbiam wasz dystans do życia i do sobie!", "Pan Michał się nie zmienia, ale za to pani Aleksandra przekracza wszelkie możliwe granice piękna i jak widać, wciąż się rozkręca!", "Cudowna para", "Bez nadęcia, zadęcia, lansu i blichtru... Naturalni, super" – pisali internauci.

Zdaje się, że olbrzymim dystansem i poczuciem humoru zaskarbili sobie sympatię. I w ten też sposób stali się jedną z najbardziej lubianych par w show biznesie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d17gyov
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17gyov