wp gwiazdy
Polub WP Gwiazdy na Facebooku:

Kinga Rusin z pięknymi córkami FOTO

Kinga Rusin z pięknymi córkami FOTO

Gościły w sobotę w Pałacu Prezydenckim. Trudno było uwierzyć, że dziennikarka nie jest ich siostrą.

Dwie nastolatki są owocem zakończonego 6 lat temu małżeństwa prezenterki z Tomaszem Lisem. Dziewczęta stają się coraz piękniejsze. Ale nic dziwnego, w końcu mają geny swojej mamy.

Kinga Rusin sprawia zaś wrażenie kobiety, której nie ima się czas. Bez względu na to czy to zasługa aktywnego trybu życia, czy umiejętnego korzystania z odmładzających zabiegów kosmetycznych, czy też kwitnącej miłości pomiędzy gwiazdą a prawnikiem, jedno jest pewne – prezenterka wygląda szałowo! Kiedy więc pojawiła się w towarzystwie Igi i Poli w Pałacu Prezydenckim na uroczystości związanej z Narodowym Świętem Niepodległości, można było odnieść wrażenie, że nastolatki przyszły nie ze swoją mamą, ale z koleżanką!

(Fakt/PSz)


(fot. aleksander majdański/newspix.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Czartoryska przegrała z teściową batalię o ślub

WP Gwiazdy na Facebooku:

Popularne komentarze
34 latek 13 listopada 2012 godz.: 11:36
2 13 Zgłoś Odpowiedz
Przyglądnijcie się bliżej tak wygląda pomagdalenkowa republika kolesi. Grupka ludzi bez jakichkolwiek właściwości i nawet wizualnie brzydka jak Rusin z rodziną, chcąca żerować na zarobkach pracujących Polaków. Każdy objaw tego łże państwa jest odrażąjący a ja zarabiam 1800 zł brutto po doktoracie, moja żona po doktoracie 1600 zł brutto - właśnie urodził nam się synek - na wszystkie wydatki mamy miesięcznie 2200 zł netto. Czynsz - 520 zł, elektryka, gaz telefon internet 280 zł, jedzenie 800 zł, paliwo 300 zł, reszta rzeczy dla małego, higiena i środki antykoncepcyjne. Perspektywa na przyszłość - możliwość utraty pracy, emerytura po 67 roku życia, wysokość emerytury 700 - 800 zł, sam zakup placu na cmentarzu 8000 - 10000zł. Pytam się co mam sądzić o tych łże celebrytach, przez które muszę żyć jak w więzieniu.
Pokaż odpowiedzi (2) Ukryj wszystkie odpowiedzi
meduza 13 listopada 2012 godz.: 13:57
0 12 Zgłoś Odpowiedz
No to, czy pani Kinga jest piękną kobietą jest raczej kwestią gustu. Uroda jej córek również. Gdyby szły ulicą i nikt nie wiedział kim są, to pewnie twórca notki pod zdjęciem nie uznałby je za piękne. Ktoś tutaj zaszalał z tym komentarzem.
ja 13 listopada 2012 godz.: 14:36
0 12 Zgłoś Odpowiedz
Ale sie pani dziennikarka z nocoty.pl podlizuje. No przepraszam ale już tak odbiegać od rzeczywistości w opisywaniu to zakrawa na normalną nierzetelność dziennikarską.
HOT Galerie