Trwa ładowanie...

Druga rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Agnieszka Woźniak-Starak szybko opuściła Sopot

18 sierpnia 2019 r. to data, którą Agnieszka Woźniak-Starak zapamięta do końca życia. Tego tragicznego dnia jej mąż, Piotr Woźniak-Starak, zaginął na jeziorze Kisajno. W tym roku wdowa po zmarłym producencie filmowym spotkała się z przyjaciółmi i rodziną w posiadłości swojego ukochanego, by uczcić jego pamięć.

Share
Agnieszka Woźniak-Starak uczcił pamięć zmarłego męża
Agnieszka Woźniak-Starak uczcił pamięć zmarłego mężaŹródło: AKPA
d3bv7nv

Informacja o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. 18 sierpnia 2019 r. znany producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno po tym, jak wypadł ze swojej motorówki. Ciało mężczyzny zostało znalezione dopiero po pięciu dniach. Początkowo rodzina pochowała zmarłego na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Szybko okazało się jednak, że grób musiał zostać przeniesiony. Ostatecznie Woźniak-Starak spoczął na warszawskich Powązkach.

Tragicznie wydarzenie bez wątpienia odcisnęła piętno na Agnieszce Woźniak-Starak. Gwiazda TVN początkowo wycofała się z życia publicznego i z pracy w mediach. Zaszyła się w domu na wsi ze swoimi psami i spędzała czas tylko z najbliższymi. Dopiero po roku zaczęła powoli wracać do pracy. Zaczęła od audycji w radiu Newonce, a później została współprowadzącą "Dzień Dobry TVN".

Dwa lata po tragedii na jeziorze Kisajno Wożniak-Starak poprowadziła festiwal "Top of the top" w Sopocie. Z ustaleń "Faktu" wynika, że celebrytka nie została jednak zbyt długo w nadmorskim kurorcie. Po zakończeniu show wróciła na Mazury, by w otoczeniu najbliższych uczcić pamięć męża. Żałobnicy zapalili znicze wokół pamiątkowego kamienia na grobie w Fuledzie, a następnie wypłynęli łódkami na jezioro, na którym złożyli wieniec z kwiatów ku pamięci Piotra Woźniaka-Staraka.

Burza oklasków po pokazie ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3bv7nv

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bv7nv
d3bv7nv