Trwa ładowanie...

Adele rozwodzi się z Simonem Koneckim. Wypłynęły szczegóły

Milionowy rozwód Adele z Simonem Koneckim został sfinalizowany. Sąd przychylił się jednak do wniosku wokalistki, by cały proces zachował charakter prywatny.

Adele rozwodzi się z Simonem Koneckim. Wypłynęły szczegółyŹródło: Getty Images
d4lacsl
d4lacsl

Ostatnio o Adele jest cały czas głośno w mediach głównie za sprawą jej metamorfozy. Rok temu doszło również do wielkich zmian w życiu prywatnym wokalistki. Po ośmiu latach związku rozstała się ze swoim mężem,, Simonem Koneckim. Para nie zawarła jednak ze sobą intercyzy, która mogłaby chronić majątek znanej gwiazdy. Należy dodać również, że dzielą się opieką nad swoim 7-letnim synem, Angelo.

ZOBACZ TAKŻE: "W łóżku z Oskarem". Monika Miller zwierzyła się z problemów z anoreksją

Adele zwróciła się z prośbą do sądu, by całe postępowanie zachowało charakter prywatny. Wymiar sprawiedliwości przychylił się do wniosku piosenkarki.

Tego typu rozwiązanie miało spowodować, że wszelkie kwestie dotyczące finansów i podziału wspólnego majątku małżonków będą tajne, a wszystkie osoby zaangażowane w proces rozwodu będą zobowiązane do podpisania klauzuli poufności.

d4lacsl

Mówi się, że Adele jest jedną z najzamożniejszych artystek w Wielkiej Brytanii. Jej majątek wyceniany jest na 150 mln dolarów. Z najnowszych doniesień wynika, że 31-letnia gwiazda miała wręczyć byłemu mężowi klucze do swojej posiadłości w Beverly Hills wartej 14 mln dolarów.

Adele stara się uciec od całego dramatu związanego ze sprawą rozwodową. Z doniesień zagranicznych mediów wynika, że wokalistka zaczęła się spotykać z brytyjskim raperem Skeptą pod koniec ubiegłego roku. Podobno trwa to już jakiś czas i połączyło ich poważniejsze uczucie niż tylko przyjaźń.

d4lacsl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lacsl