Trwa ładowanie...
d35c8mv

Adele schudła już 36 kg. Wiemy już co to za dieta

Trudno w to uwierzyć, ale Adele schudła aż 36 kilogramów. Wszystko po to, aby być zdrowszą mamą dla swojego 7-letniego syna, Angelo. Tym samym zainspirowała rzeszę dziewczyn z nadwagą do zadbania o swoje zdrowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziś trudno uwierzyć, że to ta sama osoba
Dziś trudno uwierzyć, że to ta sama osoba (ONS.pl)
d35c8mv

Adele oszołomiła fanów piękną figurą podczas imprezy świątecznej w 2019 r. Jak się okazało, piosenkarka skierowała się po pomoc do fachowca z Los Angeles, Camili Goodis. Panie poznały się dzięki Aydzie, żonie Robbiego Willimasa. Instruktorka fitness wyznała, że choć poleca wszystkim gwiazdom ćwiczenia, to w tym wypadku piękna figura została osiągnięta przy pomocy diety. Adele bowiem nigdy nie przepadała za ćwiczeniami fizycznymi.

Zobacz wideo:

Dieta o nazwie "sirfood" jest dość restrykcyjna. Oparta jest na sirtuinach (SIRT), czyli grupie siedmiu białek, które muszą znaleźć się w każdym z dań. Dieta Adele zawierała takie produkty jak: jarmuż, gryka, czerwone wino, truskawki, cebula, soja i gorzka czekolada (85% kakao). Przede wszystkim większość potraw składa się z pokarmów roślinnych, które pomagają tłumić apetyt i aktywują w organizmie tzw. "gen szczupłości".

Czyżby piosenkarka uległa presji społecznej bycia szczupłą? Okazuje się, że kierowały nią wyłącznie względy zdrowotne. Nie chodziło o bycie "fit", ale bycie sprawną i zdrową przy 7-letnim aktywnym synu, Angelo. Zważywszy na to, że Adele rozstała się ze swoim mężem i ojcem dziecka, wiele obowiązków spoczywa teraz na jej barkach.

d35c8mv

- Wokalistka chciałaby być możliwie najzdrowsza ze względu na swojego syna - podało źródło "DailyMail".

Twórcy diety twierdzą, że przestrzeganie "sirtfood" doprowadza do szybkiej utraty wagi, bez utarty masy mięśniowej. Chroni przy tym organizm przed chorobami przewlekłymi. Adele wyznała również, że poszła o krok dalej i zrezygnowała z używek takich jak alkohol czy papierosy, co tylko pogłębiło ten oszałamiający efekt.

Osoby na diecie przechodzą dwa cykle, a każdy z nich trwa po trzy tygodnie. Następnie są zachęcani do dalszego stosowania pokarmów "sirtfoods" w swoim jedzeniu.

I choć efekty bywają spektakularne, czego najlepszym przykładem jest figura piosenkarki, to jednak "sirtfood" jest ostro krytykowana za brak długoterminowych korzyści.

Zobacz też: Adele jest nie do poznania. Schudła ponad 20 kg. Jak? Trenerka komentuje

d35c8mv

Podziel się opinią

Share

d35c8mv

d35c8mv