Trwa ładowanie...

Agata Kulesza spędza kwarantannę społeczną samotnie. Wspierają ją przyjaciółki

Agata Kulesza, która od 1,5 roku rozwodzi się z Marcinem Figurskim, zdradziła, jak radzi sobie w czasie pandemii.

Agata Kulesza spędza kwarantannę społeczną samotnie. Wspierają ją przyjaciółkiŹródło: ONS
d2r1qsy
d2r1qsy

Małżeństwo Agaty Kuleszy z operatorem filmowym przez lata uchodziło za szczęśliwe. Jednak z biegiem czasu ich drogi się rozeszły. Mąż aktorki groził swoim bliskim. Po jednej z awantur Agata Kulesza złożyła wniosek o Niebieską Kartę - policyjny dokument dla ofiar przemocy domowej. Operator poddał się leczeniu psychiatrycznemu, ale ich związku nie udało się uratować. Niemal 1,5 roku temu aktorka złożyła pozew rozwodowy. Sprawa ciągnie się do dziś.

Jak zdradza źródło "Na Żywo", aktorka postanowiła skupić się na czymś innym: - Agata uświadomiła sobie, że dłużej nie może tak żyć, ponieważ koncentracja na rozwodzie, który w dodatku niesie ze sobą wiele negatywnych emocji, jest ogromnym wyzwaniem dla zdrowia.

Zobacz także: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

W czasie pandemii Agata Kulesza ma wsparcie w przyjaciółkach: - My aktorki wspieramy się. Jak się spotykam z Mają Ostaszewską, Kingą Preis czy Izą Kuną, to nawet jeśli sobie dokuczamy, to jest to na poziomie sarkastycznego żartu. Łączy nas szacunek. Nie wstydzę się żadnej z nich poprosić o radę czy pomoc - zdradziła gwiazda. - Najważniejsze są teraz dla mnie spokój ducha, czyste sumienie, a także bezpieczeństwo.

Wcześniej w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" aktorka powiedziała, co robi w czasie kwarantanny: - Spędzam czas sama z moimi kotami i z przyjaciółmi na telefonie; możemy na siebie popatrzeć przez te telefonowo-komputerowe kamerki. Czasami wpadnie córka.

d2r1qsy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r1qsy