ycipk-1fo74p

Agata Kulesza w trakcie rozwodu. Przed nią kolejna rozprawa

Mąż Agaty Kuleszy ma pokazać w sądzie dowody obciążające gwiazdę. Aktorka przechodzi stresujący czas.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Kulesza w trakcie rozwodu
Agata Kulesza w trakcie rozwodu (East News)
ycipk-1fo74p

Ostatnie miesiące są dla Agaty Kuleszy prawdziwym wyzwaniem. Okazało się, że gwiazda rozstała się ze swoim mężem i obecnie są w trakcie rozwodu. 11 lipca odbędzie się kolejna rozprawa rozwodowa. Wcześniej zeznawała już córka pary, Marianna, przyjaciółka aktorki, Agnieszka Suchora, a także teściowie.

Według informacji tygodnika "Życie na gorąco", wszyscy zeznali na korzyść gwiazdy. Aktorka złożyła pozew z orzeczeniem o winie męża. On odpowiedział jej tym samym. Teraz partner Agaty Kuleszy ma przedstawić w sądzie dowody obciążające gwiazdę.

ZOBACZ: Nowa miłość Agaty Kuleszy: "Było widać, że jest wyluzowana i dobrze się czuje u boku nowego partnera"

ycipk-1fo74p

- To ja jestem ofiarą. Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego. Uświadomił mi to mój terapeuta. Ja uciekłem. Pani K. rzuciła się w psychotyczny pościg - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Na Facebooku ujawnił też treść maili i SMS-ów Agaty Kuleszy, z których wynika, że mąż aktorki jest chory psychicznie.

- Marcin, ja już pasuję. Proszę, żebyś się wyprowadził. (...) Więcej takiego braku szacunku i traktowania nie wytrzymam. Kończę walkę o twoje zdrowie. Będziesz potrzebował pomocy - napisz - brzmiała jedna z wiadomości.

ycipk-1fo74p

Przeczytaj: Nowa miłość Agaty Kuleszy. Spotyka się z kolegą męża

Od kiedy mąż wyprowadził się z domu, nie mają kontaktu. Agata Kulesza pojawiła się tylko na jednej rozprawie. Każde spotkanie z mężem kosztuje ją wiele emocji. Stara się skupić na pracy i zapomnieć chociaż na chwilę o trudnych momentach w życiu prywatnym.

Ostatnio gwiazda wyremontowała mieszkanie, w którym coraz częściej bywa córka. Po lipcowej rozprawie Kulesza i Marianna wyjeżdżają na wakacje. Część urlopu planują spędzić w Szczecinie, rodzinnym mieście Agaty Kuleszy. W kolejnych tygodniach być może pojadą na południe Europy.

- Chcą podjąć wyzwanie i nauczyć się pływać na kitesurfingu - zdradziła przyjaciółka aktorki.

ycipk-1fo74p
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1fo74p

ycipk-1fo74p
ycipk-1fo74p