Trwa ładowanie...

Nowa miłość Agaty Kuleszy. Spotyka się z kolegą męża

Agata Kulesza rozwodzi się z mężem, ale może liczyć na wsparcie najbliższych. Ostatnio została przyłapana na randce z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że to kolega jej męża.

Share
Nowa miłość Agaty Kuleszy. Spotyka się z kolegą mężaŹródło: East News
d23ulz9

Informacje o kryzysie w małżeństwie Agaty Kuleszy zaskoczyły wszystkich jej fanów. Aktorka nie opowiada o życiu prywatnym w mediach i niewiele wiadomo, co u niej się dzieje. Okazuje się, że ostatni czas nie był łatwy, a gwiazda założyła nawet Niebieską Kartę.

Obecnie aktorka jest w trakcie rozwodu z mężem. Na szczęście w tym trudnym czasie nie jest sama. Wspierają ją nie tylko przyjaciółki, ale też do niedawna tajemniczy mężczyzna. "Na żywo" informuje, że Agata Kulesza może liczyć słowa otuchy ze strony Mariana Prokopa, cenionego w branży operatora filmowego. To on jest autorem zdjęć do takich produkcji jak "Listy do M. 2" czy "Wojna polsko-ruska". Pracował też przy serialu "Pułapka", w którym Kulesza grała główną rolę.

ZOBACZ: Nowa miłość Agaty Kuleszy: "Było widać, że jest wyluzowana i dobrze się czuje u boku nowego partnera"

Okazuje się, że Prokop zna męża Agaty Kuleszy, ponieważ pracują w tej samej branży. Aktorka poznała operatora już wiele lat temu, ale dopiero na planie serialu zbliżyli się do siebie. Filmowiec sam ma trudną przeszłość. Przed laty Agnieszka Krukówna złamała mu serce, odwołując ślub w ostatniej chwili. Mężczyzna bardzo to przeżył, bo dla niej zostawił żonę i dziecko.

W kwietniu odbyła się trzecia rozprawa rozwodowa Agaty Kuleszy i jej męża. Operator doskonale wie o bliskiej relacji żony z kolegą z branży, czemu dał wyraz na Facebooku.

- To mój serdeczny kolega. Życie powódki nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu - napisał filmowiec i opublikował zdjęcie Kuleszy ze spotkania z Prokopem.

d23ulz9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23ulz9
d23ulz9