Trwa ładowanie...

Agata Młynarska znała Wiesława Gołasa od dziecka. Dziś zdradza, czemu nigdy nie zgodził się na wywiad

Agata Młynarska znała Wiesława Gołasa od dzieciństwa. Legendarny aktor był przyjacielem jej rodziny i często bywał jej w domu. Jednak mimo takiej zażyłości, Gołas zawsze odmawiał dziennikarce udzielenia wywiadu. Po jego śmierci prezenterka zdradza czemu.

Share
Agata Młynarska znała Wiesława Gołasa od dziecka. "To on często inspirował tatę do tworzenia niepowtarzalnych piosenek!"
Agata Młynarska znała Wiesława Gołasa od dziecka. "To on często inspirował tatę do tworzenia niepowtarzalnych piosenek!" Źródło: AKPA
d18cxd5

Wiesław Gołas odszedł 9 września po drugim wylewie. Krótko przed śmiercią przyjechał do Skolimowa, gdzie, jak zdradził jeden z jego kolegów, "czuł się szczęśliwy i zaopiekowany przez personel, który go uwielbiał".

Aktor, który stworzył niezliczone kultowe role na małym i dużym ekranie, prywatnie był przyjacielem Wojciecha Młynarskiego.

- Tata uważał, że Wiesław jest genialny, że nigdy nie położy żadnego numeru, a zrobi z niego perełkę. Takie samo zdanie miał o Michnikowskim i Kobuszewskim, ale to Wiesław Gołas był z nim najbliżej, tak jak z naszą rodziną - przytacza słowa Agaty Młynarskiej "Fakt".

ZOBACZ TEŻ: Oni odeszli w 2021

Dziennikarka, która w listopadzie ma powrócić do TVN Style, zdradza, czemu Gołas nigdy nie chciał udzielić jej wywiadu. Mimo wieloletniej znajomości.

d18cxd5

- Znałam go od dziecka. Potem, jako dziennikarka, próbowałam namówić go na wywiad, ale Wiesław był tak skromnym człowiekiem, że zawsze odmawiał - uważał, że jego role mówią za niego. A był obdarzony gigantycznym talentem. To on często inspirował tatę do tworzenia niepowtarzalnych piosenek! - dodaje Młynarska.

Pogrzeb Wiesława Gołasa odbędzie się we wtorek 14 września o godz. 14.00, natomiast msza żałobna w kościele pw. św. Karola Boromeusza. Aktor zostanie pochowany w grobie rodzinnym na Starych Powązkach.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d18cxd5

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18cxd5
d18cxd5