WP

Agnieszka Chylińska chroni swoją prywatność. Daleko jej od życia w blasku fleszy

O ostatnim wywiadzie artystki było naprawdę głośno. Nazywano go wprost spowiedzią. Jednak o jej życiu prywatnym wiemy niewiele. Piosenkarka je ceni i chroni. Bardzo skutecznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chylińska życie prywatne oddzieliła od medialnego rozgłosu.
Chylińska życie prywatne oddzieliła od medialnego rozgłosu. (East News, Fot: East News)
WP

Nie zobaczymy jej na ściankach ani czerwonych dywanach. Nie uzewnętrznia się w sieci, a jeśli już udziela wywiadu, to nie da się przejść obok niego obojętnie. Nie publikuje codziennie zdjęć swoich pociech ani męża. A jak wiadomo, w czasach, gdzie większość gwiazd korzysta z mediów społecznościowych, to niespotykane. O gwiazdach wie się dziś nieco więcej niż kiedyś. Ale nie w przypadku Chylińskiej.

Jak podaje "Flesz", powołując się na słowa paparazzi, Chylińska "mieszka pod kilkoma adresami", a jej życie z rodziną dalekie jest od rozgłosu. - Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskich ligi na stadionach - zdradza znajomy gwiazdy na łamach magazynu "Flesz". Piszą również, że jej mąż to po prostu zwykły facet.

WP

Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych artystek na polskiej scenie. Jej twórczość przez lata zachwyca tłumy, a wizerunek intryguje. Przeszła ogromną metamorfozę. Ze zbuntowanej wokalistki przeistoczyła się w dojrzałą kobietę, która eksperymentuje z imagem.

Widzieliście najnowszy wywiad Chylińskiej?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP