Trwa ładowanie...

Agnieszka Chylińska poruszona wyjątkowym koncertem. "Ludzie mnie rozwalili"

Agnieszka Chylińska kontynuuje jubileuszowa trasę z okazji 25-lecia pracy artystycznej. I choć przez tyle lat koncertów zdążyła zagrać mnóstwo, fani wciąż potrafią ja zaskoczyć.

Share
Agnieszka Chylińska jest wdzięczna fanom
Agnieszka Chylińska jest wdzięczna fanom Źródło: AKPA
d18k3u0

Agnieszka Chylińska, ku uciesze swojej i fanów, jest obecnie w trasie koncertowej. I to nie byle jakiej, bo podsumowującej już ponad 25 lat funkcjonowania wokalistki na scenie.

Podczas koncertów nie brakuje jej największych przebojów, wspomnień i wzruszeń. I chociaż każdy z występów jest wyjątkowy, szczególnie ze względu na okrągły jubileusz, to jednak jeden drugiemu nierówny. Jak się okazuje nawet po tylu latach fani potrafią zaskoczyć Chylińską.

Tym razem poruszyli ją fani zebrani we Wrocławiu. – Oczywiście cieszę się, kiedy ludzie przychodzą na koncerty. Ale po tych COVID-ach…. Nagle masz pełna salę? To mnie rozwaliło – przyznała szczerze poruszona w krótkim filmie na Facebooku.

d18k3u0

– To jest w ogóle szok. (…) co sprawia, ze chce mi się śpiewać dla ludzi? To jest to, że ludzie mnie zaskakują cały czas. I naprawdę cieszę się z tego, co mam, ale wczoraj to mnie rozwaliło – dodała, nie kryjąc uznania dla fanów, którzy wyjątkowo dopisali frekwencją.

– Hala Stulecia, jeśli chodzi o moje aspiracje, to jest sztos. To piękne miejsce z historią, natomiast ludzie mnie rozwalili. Nie spodziewałam się. Oczywiście, mam jakieś oczekiwania, ale spodziewam się, że może być rożnie. A tu ludzie naprawdę na ten koncert czekali, choć był przekładany – dodała.

Cóż, nie da się ukryć, że wypełnienie fanami tak pokaźnej areny, jaka jest wrocławska Hala Stulecia to rzeczywiście niemały wyczyn. Trudno się wiec dziwić wokalistce, że była pod takim wrażeniem. Z drugiej strony zaś fani chyba nie mogą lepiej pokazać artyście swojej sympatii, niż tłumnym przybyciem na koncert. Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Agnieszce Chylińskiej jeszcze wielu takich koncertów!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d18k3u0

Podziel się opinią

Share
d18k3u0
d18k3u0