Trwa ładowanie...
d1iiofl

Agnieszka Chylińska wspiera fanów: "Wyrywam się do was mocno, ale nie za bardzo mogę"

Piosenkarka przełożyła jubileuszową trasę koncertową. Nie ukrywa, że ciężko to przeżywa, ale w ramach rekompensaty przygotowała dla swoich fanów miłą niespodziankę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Chylińska ubolewa nad przełożoną trasą koncertową.
Agnieszka Chylińska ubolewa nad przełożoną trasą koncertową. (East News)
d1iiofl

Agnieszka Chylińska, podobnie jak wielu artystów, ze względu na stan zagrożenia epidemicznego musiała zmienić swoje zawodowe plany. Było to tym trudniejsze, że właśnie w marcu miała rozpocząć wielką trasę koncertową z okazji 25-lecia działalności artystycznej.

"Kochani nasi. Właśnie teraz, według planu mieliśmy być razem z wami na naszym jubileuszowym koncercie 25 lat w Zielonej Górze. Wczoraj miał odbyć się koncert w Poznaniu.... Odbędą się później. Zostaliśmy w domach i mamy nadzieję, że wy także. Wrócimy do was z koncertami, gdy tylko wszyscy będziemy już bezpieczni" - czytamy na oficjalnym profilu artystki na Facebooku.

Zobacz: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

Gwiazda nagrała dla fanów krótki filmik, w którym podzieliła się swoimi emocjami. Jej również trudno znieść opóźnienie spotkania z wiernymi słuchaczami.

d1iiofl

- Właśnie w takich chwilach może warto się wspierać, bo ja bardzo tęsknię za wami, bardzo chciałabym już was zobaczyć. Jest mi o tyle przykro, że cała trasa "Warto było szaleć tak" była wyprzedana i praktycznie każdy koncert miał być spotkanie z wielotysięczną publicznością. (...) Wyrywam się do was mocno, ale nie za bardzo mogę się w tych okolicznościach wyrywać - powiedziała.

Agnieszka Chylińska dodała, że solidaryzuje się z fanami i ma nadzieję jako "nerwowa optymistka", że wkrótce spotkają się na koncertach. Pod hasłem "razem, ale osobno" artystka zagrała z zespołem jeden z jej hitów "Królowa łez".

Na czas domowej kwarantanny piosenkarka zamierza utrzymywać stały kontakt z fanami w sieci. "Mamy dla was wiele pomysłów na ten czas, będziemy starali się często coś dla was tutaj emitować. Agnieszka będzie też czytała dla was i waszych dzieciaków swoje książki. Razem, ale póki co osobno - damy radę" - deklaruje managment artystki.

d1iiofl

Podziel się opinią

Share

d1iiofl

d1iiofl