Trwa ładowanie...
d4gqrgi

Agnieszka Chylińska zaprasza na koncerty z córką. Urocze wideo

Agnieszka Chylińska rusza w wiosenną trasę koncertową. W związku z tym postanowiła w oryginalny sposób poinformować o tym swoich fanów. Córka artystki rozczuliła internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oryginalna zapowiedź trasy koncertowej.
Oryginalna zapowiedź trasy koncertowej. (East News, Fot: East News)
d4gqrgi

Na facebookowym profilu Agnieszki Chylińskiej pojawiło się krótkie wideo. "Na trasę koncertową dziś zaprasza 6-letnia Krystyna" - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Chylińska zniknie z mediów jak Edyta Bartosiewicz? "Powinna być na terapii"

- Krystyna, wyjeżdżam na koncerty wiosenne i bardzo mi zależy na tym, żebyś nauczyła się nowej piosenki. Okej? - zapytała artystka a chwilę później internauci mogli usłyszeć głos nieśmiałej córeczki. Początkowo nie chciała się odezwać. Za namową mamy zaśpiewały wspomianą piosenkę.

Wspólnie odśpiewały plan trasy koncertowej "Pink Punk Tour", która będzie odbywać się w marcu oraz kwietniu. "Kocham", "Dała radę", "Kryśka fantastyczna jak i mama", "Genialne", "Fajna z ciebie mama" - reagowali fani. Krótkie nagranie wyjątkowo rozczuliło fanów. Nic w tym też dziwnego.

d4gqrgi

Chylińska nie zdecydowała się pokazać dziecka na nagraniu, słychać jedynie głos. Przypomnijmy, że gwiazda mimo olbrzymiej popularności dba o prywatność. Jeżeli pojawia się na ściance, to sama. Nie ma też na swoim koncie żadnej okładki z dziećmi.

Jak podoba wam się wideo Agnieszki Chylińskiej?

d4gqrgi

Podziel się opinią

Share

d4gqrgi

d4gqrgi