Trwa ładowanie...
d39snd7

Agnieszka Chylińska zaprasza na koncerty z córką. Urocze wideo

Agnieszka Chylińska rusza w wiosenną trasę koncertową. W związku z tym postanowiła w oryginalny sposób poinformować o tym swoich fanów. Córka artystki rozczuliła internautów.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Oryginalna zapowiedź trasy koncertowej.
Oryginalna zapowiedź trasy koncertowej.Źródło: East News, Fot: East News
d39snd7

Na facebookowym profilu Agnieszki Chylińskiej pojawiło się krótkie wideo. "Na trasę koncertową dziś zaprasza 6-letnia Krystyna" - czytamy.

ZOBACZ TAKŻE: Chylińska zniknie z mediów jak Edyta Bartosiewicz? "Powinna być na terapii"

- Krystyna, wyjeżdżam na koncerty wiosenne i bardzo mi zależy na tym, żebyś nauczyła się nowej piosenki. Okej? - zapytała artystka a chwilę później internauci mogli usłyszeć głos nieśmiałej córeczki. Początkowo nie chciała się odezwać. Za namową mamy zaśpiewały wspomianą piosenkę.

Wspólnie odśpiewały plan trasy koncertowej "Pink Punk Tour", która będzie odbywać się w marcu oraz kwietniu. "Kocham", "Dała radę", "Kryśka fantastyczna jak i mama", "Genialne", "Fajna z ciebie mama" - reagowali fani. Krótkie nagranie wyjątkowo rozczuliło fanów. Nic w tym też dziwnego.

d39snd7

Chylińska nie zdecydowała się pokazać dziecka na nagraniu, słychać jedynie głos. Przypomnijmy, że gwiazda mimo olbrzymiej popularności dba o prywatność. Jeżeli pojawia się na ściance, to sama. Nie ma też na swoim koncie żadnej okładki z dziećmi.

Jak podoba wam się wideo Agnieszki Chylińskiej?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d39snd7

Podziel się opinią

Share
d39snd7
d39snd7