Trwa ładowanie...
d46dfth

Agnieszka Fitkau-Perepeczko o sprzeczce z Kingą Rusin: Nie doszło do wymiany zdań, bo miałam monolog

Agnieszka Fitkau-Perepczko 14 stycznia była gościem w programie Tomasza Sekielskiego. Prowadzący nawiązał do odcinka "Dzień Dobry TVN", w którym aktorka wypowiedziała się na temat pożarów w Australii. Jak sama przyznała, nie chciała dopuścić Kingi Rusin do głosu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka wyznała, że jej zdaniem media manipulują informacjami
Aktorka wyznała, że jej zdaniem media manipulują informacjami (ONS.pl)
d46dfth

Celebrytka została zaproszona do "śniadaniówki" w roli eksperta na temat pożarów w Australii, ponieważ posiada tam dom. Jej zdaniem media manipulują informacjami, a sytuacja wcale nie jest tak dramatyczna, jak się przedstawia.

Kindze Rusin, która wówczas prowadziła program, było trudno zgodzić się z jej opinią. Prezenterka próbowała polemizować, mając w zanadrzu twarde fakty udostępnione przez naukowców. Merytoryczna dyskusja nie doszła jednak do skutku. Agnieszka Fitkau-Perepczko nie pozwoliła sobie przerwać. W "Onet Rano" tak podsumowała swój występ.

Zobacz wideo:

- Nie doszło do wymiany zdań, bo miałam monolog! Oni cały czas brali oddech, bo mieli coś przerwać. U nich w uchu, w słuchawce było: "Przerwać jej, przerwać jej, niech skończy natychmiast!". Ja nie dałam się. Nie to, że przygotowałam się na blachę, ale naprawdę mam wiedzę na ten temat i trzeba to uszanować - wyznała Tomaszowi Sekielskiemu.

d46dfth

- Miałam monolog taki, który nie był do przerwania, a oni, państwo prowadzący byli coraz bardziej źli. Wiedziałam, że tam jest taki wk... straszny, ale nie mogli się przebić. To nie było złośliwe, tylko chciałam szybko przedstawić swoje zdanie i to szybko, bo mi przerwą - dodała Agnieszka Fitkau-Perepeczko w programie "Onet Rano".

Aktorka odniosła się również do niemiłego komentarza Karoliny Korwin-Piotrowskiej, która skomentowała post Kingi Rusin:

"Nie zapraszałabym "ekspertów” z du..." - zamieściła pod zdjęciem Kingi Rusin. Prezenterka opublikowała na Instagramie mapę Australii stworzoną przez NASA jako odpowiedź na zarzuty Agnieszki Fitkau-Perepeczko.

d46dfth

- Uważam, że jestem dość długo i jestem w miarę inteligentna, więc mogę powiedzieć swoje zdanie, które - oczywiście - nie musi być guru. Ale nie jestem gościem "z du...", jak napisała pani Korwin-Piotrowska, tylko jestem przeciwko takim stwierdzeniom. Dla mnie to jest oburzające - powiedziała w rozmowie z Tomaszem Sekielskim.

Zobacz też: Aktorka drży o Australię

d46dfth

Podziel się opinią

Share

d46dfth

d46dfth