Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina zmarłego męża. Jej słowa wzruszają

Agnieszka Woźniak-Starak w każdą środę prowadzi audycję "Life Balance" na Newonce Radio. Podczas jednej z ostatnich rozmów prowadząca wspomniała zmarłego męża, Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomina zmarłego męża. Jej słowa wzruszająŹródło: Forum, fot: Jakub Porzycki
d3ltvee
d3ltvee

W ubiegłym tygodniu po półtorarocznej przerwie Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w mediach. Dziennikarka obecnie prowadzi audycję zatytułowaną "Life Balance" w Newonce Radio. Jej ostatnim gościem była polska aktorka, Magdalena Boczarska.

ZOBACZ TAKŻE: Poruszona Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z premiery "Ukrytej gry" w towarzystwie Zosi Ślotały

Prywatnie Boczarska jest jedną z najlepszych koleżanek Agnieszki Woźniak-Starak. Audycja rozpoczęła się od tematu panującej epidemii koronawirusa. Aktorka zdradziła, że obecna sytuacja w kraju jest dla niej bardzo trudna. Bardzo martwi się o swoje dziecko, a także ma obawy przed naciśnięciem guzika w windzie u kamienicy.

W następnej części audycji rozmowa zeszła na temat filmu "Sztuka kochania", w którym Magdalena Boczarska grała główną rolę, a jego producentem był zmarł mąż Agnieszki, Piotr Woźniak-Starak. Prowadząca zdobyła się wtedy na bardzo wzruszające wyznanie.

d3ltvee

– Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał. Głęboko wierzę, że też po to – powiedziała.

Agnieszka Woźniak zainspirowała męża do nakręcenia filmu, gdy podsunęła mu książkę o Michalinie Wisłockiej. Casting do produkcji, w którym brała udział Boczarska, odbywał się również w domu Staraków w Konstancinie.

d3ltvee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Redakcja Wirtualnej Polski
d3ltvee