Trwa ładowanie...
dbr0k2i

Zaliczyła kolejną wpadkę na wizji. Drzyzgę zamurowało

Agnieszka Woźniak-Starak z impetem wróciła do show-biznesu i telewizji. Nie ma dnia, by widzowie nie komentowali jej wypowiedzi oraz większych i mniejszych wpadek w "Dzień Dobry TVN". Ostatnio znów zwrócili uwagę na to, co nieco nieopatrznie powiedziała na antenie. Tym razem komentarz prezenterki dotyczył prywatnego życia jej szefa, Edwarda Miszczaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Woźniak-Starak znów powiedziała o kilka słów za dużo
Agnieszka Woźniak-Starak znów powiedziała o kilka słów za dużo (ONS.pl)
dbr0k2i

Agnieszka Woźniak-Starak długo nie mogła pozbierać się po śmierci ukochanego męża Piotra. Oczywistym dla niej było wycofanie się z show-biznesu i pracy z telewizji. Zapowiedziała długi urlop, po czym zniknęła. Po kilku miesiącach żałoby stanęła na nogi i zaczęła prowadzić audycję w jednej z rozgłośni radiowych. Od pewnego czasu coraz częściej gości też w mediach społecznościowych. Później wyjawiła, że wraca na szklany ekran i dołącza do redakcji "Dzień Dobry TVN".

I tak od kilku dni widzowie mogą śledzić jej występy w śniadaniówce TVN. Występy oraz... wpadki. A tych każdego dnia nie brakuje (TU i TU możecie dowiedzieć się więcej). Teraz do tej listy dołączył kolejny nietaktowny komentarz, który wprawił współprowadzącą Ewę Drzyzgę w osłupienie.

Podczas jednego z przeglądów prasy, po zajawieniu przez jej kolegę tego, co dzieje się w rodzimym show-biznesie, Woźniak-Starak rzuciła:

dbr0k2i

- Myślałam, że chcesz opowiedzieć o zaręczynach szefa TVN - zaśmiała się.

Do śmiechu nie było ani Drzyzdze, ani pozostałym osobom w studio. Na kilka sekund zapadła niezręczna cisza. Choć z pewnością Woźniak-Starak nie miała niczego złego na myśli, a jedynie chciała ironicznie wspomnieć o krążącej w mediach plotce, wyszło dość niezdarnie.

Roszady w programach śniadaniowych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbr0k2i

Podziel się opinią

Share
dbr0k2i
dbr0k2i