Trwa ładowanie...

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała jak spędza kwarantannę. Nie jest sama

Dla Agnieszki Woźniak-Starak ostatnie miesiące nie należały do łatwych. Najpierw tragiczna śmierć męża i żałoba, a następnie przymusowa kwarantanna domowa, która odcięła ją od rodziny i przyjaciół. Na szczęście gwiazda nie została do końca sama.

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała jak spędza kwarantannę. Nie jest samaŹródło: ONS
d36sabv
d36sabv

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu 2019 roku straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Po tej tragedii dziennikarka na długo wycofała się z życia publicznego. Dopiero niedawno zdecydowała się na powrót do pracy w radiu.

W trudnych chwilach Woźniak-Starak mogła liczyć na przyjaciół oraz rodzinę. Niestety w połowie marca została odcięta od bliskich z uwagi na wprowadzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Agnieszka się jednak nie załamuje. Próbuje cieszyć się z najdrobniejszych rzeczy, a czas umilają jej pupile. Gwiazda ma bowiem aż siedem psów.

d36sabv

Ostatnio pokazała, jak razem spędzają "leniwą niedzielę". Woźniak-Starak położyła się na podłodze swojego domu wspólnie ze wszystkimi zwierzakami. Musimy przyznać, że ten widok chwyta za serce. Fani nie kryli zachwytu w komentarzach.

d36sabv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36sabv