Trwa ładowanie...
d3v7kqb

Alec Baldwin nie rozmawia z dziećmi o pandemii koronawirusa. Wyjaśnił powód

Pandemia koronawirusa dotknęła niemalże każdy kraj świata i wywołała ogromną panikę. Do jej szerzenia zdecydowanie nie chce się przyczynić Alec Baldwin. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że nie mówi za dużo dzieciom o panującej sytuacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alec Baldwin stara się dbać o dzieci w czasie pandemii najlepiej jak może
Alec Baldwin stara się dbać o dzieci w czasie pandemii najlepiej jak może (East News)
d3v7kqb

Alec Baldwin i jego żona przyznali, że nie mówią swoim dzieciom wszystkiego o panującej pandemii koronawirusa. W ten sposób chcą oszczędzić im niepotrzebnej paniki.

- Rozmawiamy o tych sprawach w oddzielnym pokoju. Nie mówimy przy dzieciach o tym, co się teraz dzieje. Nie ma sensu zarażać ich strachem. Chcemy, żeby miały szczęśliwe dzieciństwo i czerpały radość z każdego dnia - wyjaśnił w wywiadzie dla "The Howard Stern Show".

Żona Hilaria dodała, że dzieci i tak potrafią wywnioskować, że świat się zmienia. - Dzieci są mądre. Wiedzą więcej, niż nam się wydaje. To interesujące - one nie są z tego powodu zestresowane, są po prostu zaciekawione. Nie boją się, dopóki nie zauważą, że i my się boimy - powiedziała. Stwierdziła też, że w rozmowach ze swoimi pociechami należy zachować spokój i zapewnić je, że wszystko będzie dobrze.

d3v7kqb

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

- Mówcie, że owszem, jest wirus i to przez niego żyjecie teraz trochę inaczej, ale mama i tata robią absolutnie wszystko, by upewnić się, że nic wam się nie stanie. Będzie tak jeszcze przez jakiś czas, ale wszystko się ułoży, nie stanie się wam krzywda. Dzieciaki uwielbiają spędzać czas z nami. A dla nas to szalenie interesujące spojrzeć na świat ich oczami - przyznała.

Na całym świecie stwierdzono już prawie 530 tys. przypadków zarażenia koronawirusem.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d3v7kqb

Podziel się opinią

Share
d3v7kqb
d3v7kqb