Trwa ładowanie...

Alicja Bachleda Curuś o samotnym macierzyństwie. Henry Tadeusz ma już 11 lat

Alicja Bachleda Curuś mówi w nowym wywiadzie, że Henio wybrał ją i Colina Farrella na swoich rodziców. Kilka miesięcy po porodzie aktorska para nie była już razem, ale dziś ich syn dostrzega w tym dobre strony.

Alicja Bachleda Curuś o samotnym macierzyństwie. Henry Tadeusz ma już 11 latŹródło: AKPA
d27kim0
d27kim0

Na blogu Anny Lewandowskiej pojawił się kolejny wywiad przeprowadzony przez Katarzynę Burzyńską-Sychowicz. Tym razem rozmawiała z Alicją Bachledą Curuś. O macierzyństwie, synu, stosunkach z jego ojcem. Henryk Tadeusz był malutki, gdy rodzice rozstali się w przyjaźni. - Teraz jak z nim rozmawiam, to widzi same pozytywy w tym, że ma dwa domy, dwa sety prezentów na święta, na urodziny. Taki spryciarz – mówi o synu Bachleda Curuś.

Obejrzyj: Alicja Bachleda-Curuś o synu: "Henry kocha Polskę, polskie jedzenie i polską mowę"

Zapytana o drugie imię syna, Tadeusz, aktorka dementuje, że natchnieniem nie była jej rola w "Panu Tadeuszu".

- Michał Żebrowski zrobił na mnie wrażenie, ale nie aż takie – śmiała się aktorka. – Mój ojciec, dziadek i pradziadek to są Tadeusze. To imię egzystuje w mojej rodzinie od pokoleń.

d27kim0

Bachleda Curuś nie ukrywa, że dla 11-letniego syna domem są Stany Zjednoczone. Posługuje się przede wszystkim językiem angielskim, ale stara się mówić i pisać po polsku, co często wywołuje zabawne sytuacje.

- Przygotował laurkę dla dziadzia, po angielsku dźwięk "dź" odpowiada literze "j". Napisał zatem: "Cześć jajo!" – wyznała mama w wywiadzie.

O Colinie Farrellu, z którym rozstała się w połowie 2010 r., wspominała zdawkowo.

d27kim0

- Staramy się za dużo nie zdradzać nawzajem o sobie, ale mogę się o nim wypowiadać wyłącznie pozytywnie. Mimo że często jest w rozjazdach, stara się być obecny w życiu Henia jak nie fizycznie, to wirtualnie – zapewniła Bachleda-Curuś. Farrell ma też 17-letniego syna ze związku z modelką Kim Bordenave.

Alicja Bachleda-Curuś mieszka z 11-letnim synem w Los Angeles Getty Images
Alicja Bachleda-Curuś mieszka z 11-letnim synem w Los Angeles Źródło: Getty Images

Alicja Bachleda Curuś nie wyklucza, że Henry Tadeusz pójdzie w ślady rodziców, bo podobno bardzo interesuje się filmem.

d27kim0

- Jeszcze niechętnie myślimy o tym, że będzie aktorem, choć on jest o tym przekonany. Ma do tego smykałkę, jest teraz na własne życzenie w dziecięcej szkole aktorskiej i faktycznie jestem zaskoczona tym, jak dobrze mu to idzie – dodała aktorka.

d27kim0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27kim0