Trwa ładowanie...

Alżbeta Lenska na wspólnym zdjęciu z mężem. Czuje się doskonale

To trudny okres dla Alżebty Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego. Aktorka trafiła nagle do szpitala na skutek pęknięcia tętniaka w głowie. Teraz, gdy jest po operacji czuje się lepiej. Co potwierdzają jej fotki na Instagramie.

Share
Alżbeta Lenska na wspólnym zdjęciu z mężem. Czuje się doskonale
Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d15f2fy

Odkąd Rafał Cieszyński napisał na Instagramie o tragicznym wypadku swojej żony, wszyscy modlili się o jej zdrowie. Na szczęście operacja, którą przeszła żona aktora udała się, a dziś czuje się doskonale.

Lenska aktywnie korzysta z mediów społecznościowych. Na Instagramie uchyla rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Posty pełne miłości i energii oraz zdjęcia z widocznymi bliznami poruszają internautów za każdym razem

Tym razem opowiedziała o tym, jak spędziła weekend i opublikowała fotkę z mężem. "Jak to w weekend wypada zaliczyliśmy jednak pierwszą imprezkę od dawna! Ninjago Party - a dokładniej Ninjantek Party. Pamiętacie, że miałam to przygotować jakiś czas temu? Musieliśmy przesunąć termin, ale tyle rzeczy dawno przygotowałam i mieliśmy wczoraj takie wsparcie, że było genialnie" – czytamy.

d15f2fy

Fani są zachwyceni zdjęciem, które opublikowała. "Jest Pani dla mnie Bohaterką, mimo zaistniałych problemów bije od Pani tyle ciepła i optymizmu. Życzę zdrówka", "Wspaniale", "Podziwiam", "Super rodzinka" – widnieją komentarze. Cieszymy się, że Lenska czuje się świetnie.

d15f2fy

Podziel się opinią

Share
d15f2fy
d15f2fy