Trwa ładowanie...

Amy Winehouse i Abba ruszają w hologramową trasę koncertową

Coraz więcej gwiazd rusza w trasę koncertową - w formie hologramów. Rodzina Amy Winehouse wyraziła zgodę na hologram nieżyjącej artystki, który niedługo rozpoczyna tournée. Oprócz tego możemy spodziewać się występów cyfrowych członków ABBY czy Roya Orbisona.

Share
Amy Winehouse i Abba ruszają w hologramową trasę koncertową
Źródło: East News
d1hvoej

Cyfrowa wersja Amy Winehouse została zaprojektowana przez organizację Base Hologram. Odpowiedzialna jest ona także za hologram Roya Orbisona, który właśnie rozpoczął swoje tournée po Stanach Zjednoczonych. Następny w kolejce jest zespół ABBA.

Cały dochód pochodzący z trasy „nowej” Amy Winehouse zostanie przeznaczony na fundację imienia artystki, która pomaga osobom uzależnionym od wszelkich środków odurzających. Sama Winehousezmarła w 2011 r. w wieku 27 lat ze względu na zatrucie alkoholowe.

Niedługo również w taki sam sposób ma wyruszyć zespół ABBA. Cyfrowe tournée legendarnej grupy prawdopodobnie rozpocznie się w przyszłym roku.

d1hvoej

"Decyzja, by wyruszyć w trasę z awatarami Abby okazuje się mieć niespodziewane konsekwencje. Uznaliśmy, że po 35 latach wejście wspólnie do studia będzie dla nas przyjemnością. Poczuliśmy się, jakby czas stanął w miejscu, a my byliśmy tylko na krótkich wakacjach. Posunęliśmy się w latach, ale piosenka jest ciągle młoda" – mówią członkowie ABBY.

d1hvoej

Podziel się opinią

Share
d1hvoej
d1hvoej