Trwa ładowanie...

Amy Winehouse i Abba ruszają w hologramową trasę koncertową

Coraz więcej gwiazd rusza w trasę koncertową - w formie hologramów. Rodzina Amy Winehouse wyraziła zgodę na hologram nieżyjącej artystki, który niedługo rozpoczyna tournée. Oprócz tego możemy spodziewać się występów cyfrowych członków ABBY czy Roya Orbisona.

Amy Winehouse i Abba ruszają w hologramową trasę koncertowąŹródło: East News
d30dbzc
d30dbzc

Cyfrowa wersja Amy Winehouse została zaprojektowana przez organizację Base Hologram. Odpowiedzialna jest ona także za hologram Roya Orbisona, który właśnie rozpoczął swoje tournée po Stanach Zjednoczonych. Następny w kolejce jest zespół ABBA.

Cały dochód pochodzący z trasy „nowej” Amy Winehouse zostanie przeznaczony na fundację imienia artystki, która pomaga osobom uzależnionym od wszelkich środków odurzających. Sama Winehousezmarła w 2011 r. w wieku 27 lat ze względu na zatrucie alkoholowe.

Niedługo również w taki sam sposób ma wyruszyć zespół ABBA. Cyfrowe tournée legendarnej grupy prawdopodobnie rozpocznie się w przyszłym roku.

"Decyzja, by wyruszyć w trasę z awatarami Abby okazuje się mieć niespodziewane konsekwencje. Uznaliśmy, że po 35 latach wejście wspólnie do studia będzie dla nas przyjemnością. Poczuliśmy się, jakby czas stanął w miejscu, a my byliśmy tylko na krótkich wakacjach. Posunęliśmy się w latach, ale piosenka jest ciągle młoda" – mówią członkowie ABBY.

d30dbzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30dbzc