Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Andrzej Grabowski zakończył kolejny związek. "Czuje się samotny, jak nigdy dotąd"

Rozwód wziął pod koniec lutego 2018 r., a już w marcu pisano o nowej miłości w jego życiu. Związek podobno zapowiadał się obiecująco, ale jest już przeszłością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Andrzej Grabowski najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości
Andrzej Grabowski najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości (East News)
d4cxxq2

Andrzej Grabowski ma 66 lat i dwa nieudane małżeństwa zakończone rozwodem. Rok temu rozstał się z Anitą Kruszewską, ale już wkrótce w środowisku artystycznym mówiło się o nowej kobiecie w życiu aktora.

Tajemnicza partnerka była podobno dużo młodsza od Grabowskiego i miała mu układać specjalną dietę, którą stosował po operacji zmniejszenia żołądka (schudł 35 kg).

- Andrzej miał nadzieję, że ta znajomość przerodzi się w coś trwałego, ale okazało się, że więcej dzieli go z ukochaną, niż łączy - wyznała znajoma aktora w "Na żywo". Podobno Grabowski "czuje się tak samotny, jak nigdy dotąd" i żeby zapomnieć o niepowodzeniu rzucił się w wir pracy.

d4cxxq2

Tylko u nas: Uśmiechnięty Grabowski na rozprawie rozwodowej

Wieść o rozpadzie kolejnego związku zbiegła się z doniesieniami o tym, że Grabowski zamierza sprzedaż willę pod Grodziskiem Mazowieckim, którą wybudował razem z żoną.

Anita Kruszewska, Andrzej Grabowski Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska/ONS.pl
Anita Kruszewska, Andrzej Grabowski (Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska/ONS.pl)

Przypomnijmy, że Anita Kruszewska wystąpiła o rozwód z gwiazdorem w 2016 r. i domagała się, aby sąd uznał winę męża. Aktor miał ją opuścić w najtrudniejszych momentach życia po tym, jak przeszła dwa udary. Grabowski przez długi czas nie odpowiadał na zarzuty żony, która chętnie udzielała wywiadów. W końcu jednak wyznał:

d4cxxq2

- Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu.

Spór o podział majątku dotyczył przede wszystkim wspomnianej willi z basenem, którą wyceniono na 5 mln zł. Grabowskiemu został dom, a żona otrzymała ponad 1 mln zł.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2