placeholder_3vj5qb

Grabowski podczas rozwodu walczył o dom. Teraz chce go sprzedać

Cała Polska żyła batalią sądową, którą Grabowski toczył ze swoją żoną. Aktor po rozwodzie dostał przestronną willę. Okazuje się, że nie zamierza długo w niej mieszkać...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Grabowski
Andrzej Grabowski (Materiały prasowe)
placeholder_3vj5qb

Anita Kruszewska wystąpiła o rozwód z gwiazdorem w 2016 r. i domagała się, aby odbył się on z winy znanego męża. Aktor opuścił ją w najtrudniejszych momentach życia po tym, jak przeszła dwa udary. Przez ten czas wspólnie wybudowali dom pod Grodziskiem i to o niego toczyła się walka w sądzie. Rozległa posiadłość z basenem jest wyceniana na 5 mln złotych. Ostatecznie zwaśnionym stronom udało się dojść do kompromisu. Grabowski zatrzymał willę, a żona otrzymała sporą kwotę.

- Anita dostała sumę, która pozwoli jej na zakup dwóch niedużych mieszkań w Warszawie - wyznała osoba z otoczenia aktora w rozmowie z "Życiem na gorąco".

placeholder_3vj5qb

Grabowski zawsze lubił relaksować się w swoim dworku koło Grodziska Mazowieckiego, ale od kiedy rozstał się z żoną, czuje się tam samotny i opuszczony.

- Dajemy wszystko z siebie na scenie i przed kamerą. Wracamy do domu i jesteśmy sami, to się urywa i następuje proza życia, która wcale nie jest spektakularna i fantastyczna - zdradził w jednym z wywiadów.

Gwiazdor nosi się z zamiarem sprzedaży nieruchomości. Wie jednak, że nie warto robić tego na początku roku, bo wtedy przewidywany jest zastój na rynku.

placeholder_3vj5qb

Myślicie, że ktoś zapłaci za willę Grabowskiego 5 milionów?

Polub WP Gwiazdy
placeholder_3vj5qb
placeholder_3vj5qb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3vj5qb