Trwa ładowanie...

Andrzej Kosmala odpowiada na wywiad Krawczyka Juniora. "Bardzo mi ciebie żal"

Menadżer zmarłego artysty zawzięcie broni dobrego imienia Krzysztofa Krawczyka. Zareagował na ostatni wywiad syna muzyka oraz Mariana Lichtmana, w którym padły sugestie o chorobach Alzhaimera i Parkinsona.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka odpowiada na zarzuty syna artysty i Mariana Lichtmana
Menadżer Krzysztofa Krawczyka odpowiada na zarzuty syna artysty i Mariana Lichtmana Źródło: AKPA
d1d5g8k
d1d5g8k

Pół roku po śmierci Krzysztofa Krawczyka wdowa i przyjaciel oraz menadżer Andrzej Kosmala wciąż toczą spór z synem artysty Krzysztofem Juniorem. Ten przez lata żył w koszmarnych warunkach, utrzymując się z renty. Po śmierci ojca wyjawił przykre szczegóły rodzinnych relacji w domu Krawczyków. Choć ze strony Ewy Krawczyk padają zapewnienia, że podzieli się z pasierbem majątkiem, podział majątku musi zatwierdzić sąd.

Niedawno junior wraz z Marianem Lichtmanem z Trubadurów udzielił wywiadu Mai Rutkowskiej, w którym padły mocne oskarżenia o wieloletnim zastraszaniu syna Krawczyka.

- To było gorzej niż straszenie. Robili ze mnie człowieka, którym nie jestem. To były bardzo brzydkie rzeczy, bardzo przykre. Ja się bałem wyjść z domu. Zasłoniłem okna ze strachu, bo osoba, która dzwoniła, to był tak wielki człowiek, że mógłby futrynę rozwalić - zwierzył się Krzysztof Junior.

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Kosmala z Lichtmanem. Kłótnie nad grobem

Syn zmarłego muzyka dodał też, że ojciec miał go nie rozpoznawać w ostatnich latach życia. Rzekomo Krawczyk miał też się zmagać z chorobą Parkinsona. Tym doniesieniom stanowczo zaprzecza Ewa Krawczyk, jak i Andrzej Kosmala.

d1d5g8k

"Przez ostatnie lata Krzysztof mimo bólu fizycznego (kontuzja biodra) był niezwykle aktywny. Nagrał przez ostatnie 10 lat 9 płyt, każdej płycie towarzyszyła trasa promocyjna (wywiady dla radia, telewizji, prasy), zagrał setki koncertów, grał telewizje sylwestrowe i inne, nakręcał teledyski do premierowych piosenek, a przede wszystkim nakręcił dla TVP film 'Całe moje życie', a teraz jego syn Igor, który nie potrafił wsiąść w autobus podmiejski i go odwiedzić, o co miał żal do niego do końca życia, opowiada bzdury o chorobie Alzheimera, która podobno nie pozwoliła ojcu sprawnie funkcjonować psychicznie" - napisał na Facebooku.

"Człowieku, przestań ulegać podszeptom osób, które czekają na twój zachowek, który niewątpliwie otrzymasz wyrokiem sprawiedliwego sądu. Zaświadczam jako człowiek pozostający w przyjaźni i współpracy z twoim ojcem przez 47 lat, że zachował sprawność umysłu do ostatnich chwil życia. Jest na to wielu świadków!" - podkreśla Kosmala.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka zwraca uwagę synowi artysty, że lider Trubadurów może mieć nieczyste intencje. Przypomnijmy, że to właśnie Marian Lichtman poinformował media o rzekomej awanturze z Ewą Krawczyk podczas pogrzebu.

d1d5g8k

"Twój 'opiekun' Lichtman tak naprawdę nie wybaczył nigdy twemu ojcu, że zrobił karierę poza Trubadurami. Jego opieka nad tobą jest iluzoryczna i służy zaspakajaniu własnego egoizmu. Bardzo mi ciebie żal! Telefon od ciebie odbiorę z ulgą!" - podsumował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1d5g8k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1d5g8k