Trwa ładowanie...
d3zx7t4

Andrzej Piaseczny odnalazł miłość: "Nie jestem samotny, tworzę relację"

Andrzej Piaseczny rzadko zdarza szczegóły ze swego życia prywatnego. Tym razem ujawnił, że od pewnego czasu jest w związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Piaseczny odnalazł miłość: "Nie jestem samotny, tworzę relację"
Andrzej Piaseczny odnalazł miłość: "Nie jestem samotny, tworzę relację" (ONS.pl, Fot: Rose Braverman)
d3zx7t4

Andrzej Piaseczny należy do osób, które cenią swoją prywatność. Wokalista rzadko porusza tematy związane ze swoim życiem uczuciowym. Ostatnio pojawił się w programie "Kulisy sławy Uwaga TVN", w którym po raz pierwszy od dawna poruszył kwestię swojego związku.

- Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego - wyjaśnia.

Piaseczny od 15 lat mieszka w Pionkach. Kilka lat temu zdecydował się zamieszkać ze swoją mamą, z którą wystąpił w programie "Starsza Pani musi fiknąć".

d3zx7t4

- Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról - powiedział Piaseczny.

ZOBACZ TAKŻE: Andrzej Piaseczny kłóci się z mamą. Nie chce włożyć czapki: "Zaraz wybuchnę"

d3zx7t4

Podziel się opinią

Share

d3zx7t4

d3zx7t4