Trwa ładowanie...
d153fi6

Anita Lipnicka w bikini na egzotycznych wakacjach. "Nicnierobienie, stan błogości"

Piosenkarka postanowiła uciec od mrozów. Miesiąc temu bawiła się w Dubaju, teraz również postawiła na ciepłe kraje. Nie ma to jak gorąca plaża w środku zimy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anita Lipnicka z mężem
Anita Lipnicka z mężem (ONS.pl)
d153fi6

Anita Lipnicka niebawem rusza w trasę "Z bliska. Akustycznie". Ma w planach granie 2-3 koncertów miesięcznie - wydaje się, że to niewiele, ale gwiazda ma i inne zawodowe obowiązki. Nic dziwnego, że tuż przed występami postanowiła się zrelaksować na rajskiej plaży.

#gwiazdy: dokąd Anita Lipnicka wybrała się z mężem w podróż poślubną?

Tym bardziej, że ostatnio Lipnicka była bardzo zapracowana. Śpiewała we Wrocławiu, później składała materiał na trasę, odbywała próby. Gonitwa ją wykańczała - w jednym tygodniu gwiazda dała show aż kilka razy.

d153fi6

"(...) wieczorem pisałam rozpaczliwe SMSy do kolegów z zespołu z hotelowego łóżka: ratunku, na pomoc, nie dam rady! To był już ten moment, kiedy wszystko podajesz w wątpliwość: wybór piosenek, aranże, kolejność numerów z set listy" - opowiadała na swoim facebookowym profilu.

Wygląda jednak na to, że wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. Anita spakowała się więc i wyruszyła w podróż do miejsca, gdzie temperatura jest znacznie wyższa niż u nas.

43-latka pochwaliła się zdjęciem pokazującym palmy, tropikalne rośliny i owoce. "Dotyk słońca w środku zimy... #pocztówkazwakacji #chill #nicnierobienie #stanbłogości" - napisała. Nie zabrakło fotki w bikini. Trzeba przyznać, że Lipnicka wygląda doskonale! Przy okazji, pamiętacie jej sesję sprzed 18 lat dla "Playboya"?

Niestety, gwiazda nie zdradziła, dokąd wyjechała i czy wojażuje z mężem, Markiem Grayem.

Na przełomie grudnia i stycznia małżonkowie spędzili trochę czasu w Dubaju, gdzie witali Nowy Rok. W mieście, które jest mekką celebrytów, natknęli się na kilka znanych osób. Skromna Lipnicka wstydziła się jednak wszystkie napotkane sławy prosić o wspólne zdjęcie.

d153fi6

Wydaje się, że tym razem zdecydowała się na spokojniejsze miejsce do odpoczynku.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d153fi6

Podziel się opinią

Share
d153fi6
d153fi6