Trwa ładowanie...
d28v0pi

Nie będzie już Anity Lipnickiej. Zostanie sceniczną Panią Gray?

Anita Lipnicka i John Porter długo byli uznawani za jedną z najpopularniejszych muzycznych par w polskiej muzyce. Związek artystów trwał 12 lat, aż do czasu gdy wspólnie podjęli decyzję o rozstaniu. Później Anita zaskoczyła fanów informacją o potajemnym ślubie, teraz oficjalnie informuje, że przyjęła nazwisko po mężu. Czy odetnie się od swojej twórczości pod starym nazwiskiem i przyjmie nowy pseudonim sceniczny?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anita Lipnicka zmieniła nazwisko
Anita Lipnicka zmieniła nazwisko (materiał prasowy/Megafon.pl)
d28v0pi

Popularna wokalistka oficjalnie ogłosiła, że teraz nazywa się Anita Gray. Dokonała tego na łamach magazynu "Sens":
- Wychodząc za mąż, solidnie samą siebie wprawiłam w osłupienie! Nawet zmieniłam nazwisko, oficjalnie jestem panią Gray! Śluby były dla mnie zazwyczaj smutnym wydarzeniem, kojarzyły mi się z końcem, wyrokiem, ograniczeniem wolności. Zazwyczaj współczułam tym, którzy wiążą się w ten sposób. Nie rozumiałam, po co te wszystkie papierki, obrączki, uczucie powinno wystarczyć. Mark, oświadczając się, chciał wyróżnić nasz związek, ale też i mnie, pokazać, jaka jestem dla niego wyjątkowa – wyznała Lipnicka. Czy przyjęcie nowego nazwiska jest dla niej początkiem nowego etapu i kariery ?

Artyska odniosła się również do swojego rozstania z byłym partnerem: - Z Johnem nie chcieliśmy zabijać naszej relacji. Ona nie umarła, po prostu zmieniła swoją naturę, mamy dziś świetny kontakt przyjacielski. Współpracujemy też zawodowo.– powiedziała Lipnicka.

WP.PL
d28v0pi

Podziel się opinią

Share

d28v0pi

d28v0pi