Trwa ładowanie...
d1b0rpa

Anna Dymna o Zbigniewie Wodeckim: "Był jak brat"

Anna Dymna zwierzyła się z wyjątkowych wspomnień ze Zbigniewem Wodeckim. Mieli wyjątkowo bliską relację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dymna powiedziała o relacji ze Zbigniewem Wodeckim
Anna Dymna powiedziała o relacji ze Zbigniewem Wodeckim (ONS)
d1b0rpa

Zbigniew Wodecki zmarł 22 maja 2017 r. wskutek komplikacji po operacji serca. Miał zaledwie 67 lat. Środowiska artystyczne i fani do dzisiaj nie potrafią pogodzić się z tą stratą. Anna Dymna w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o wyjątkowej relacji z muzykiem. Nie każdy wiedział, ile znaczył dla niej Zbigniew Wodecki.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Anna Dymna wzięła udział w nagraniu nowej wersji piosenki muzyka pod tytułem "Razem być", wykonanej przez zaproszonych do projektu krakowskich artystów.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, związku z QUEBO i izolacji na Kaszubach

6 maja muzyk Zbigniew Wodecki obchodziłby swoje 70. urodziny. Anna Dymna wspominała "Faktowi" więź, jaką nawiązała z Wodeckim.

d1b0rpa

"Ja z Krakowa, on z Krakowa. Był dla mnie jak brat. Był niezwykłą osobą w moim życiu. To człowiek zawsze uśmiechnięty, zawsze żartował do samego końca. Takich ludzi jak on jest bardzo mało w naszym życiu" - powiedziała.

"Brakuje mi go w momencie, gdy sobie uświadamiam, że już go nie spotkam tutaj. Ale z drugiej strony wiem, że on cały czas jest. Mam świadomość, że mimo, że go jeszcze nie spotkałam, to jutro czy pojutrze na pewno go spotkam. Ja tak zawsze mówię i jakoś mi lepiej" - dodała Anna Dymna.

d1b0rpa

Podziel się opinią

Share
d1b0rpa
d1b0rpa