Trwa ładowanie...

Anna i Robert Lewandowscy bawią się na TikToku. Na nagraniach pojawia się mistrz drugiego planu

Rodzina Lewandowskich poddana domowej izolacji znalazła sobie nową rozrywkę. Oboje założyli konta na TikToku, gdzie tańczą w rytm popowych piosenek. Baczną obserwatorką ich wyczynów jest ich 2-letnia córka Klara.
Share
Anna i Robert Lewandowscy oczekują narodzin drugiego dziecka.
Anna i Robert Lewandowscy oczekują narodzin drugiego dziecka.Źródło: East News
d2e96nw

Aplikacja TikTok, gdzie można zamieszczać krótkie nagrania, zwykle o charakterze rozrywkowym, cieszy się coraz większą popularnością. Ostatnio konto tam założył nawet prezydent Andrzej Duda. Wielu celebrytów w czasie przymusowej izolacji również zainteresowało się tym medium społecznościowym.

Do grona użytkowników TikToka dołączyli też Anna i Robert Lewandowscy. Piłkarza w ciągu zaledwie doby zaczęło obserwować ponad 260 tys. fanów. Małżeństwo przebywające w swoim domu w Monachium zamieściło równolegle na swoich profilach filmiki z tańca do utworu MC Hammer "U can't touch this".

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Dotąd nie mieliśmy okazji poznać umiejętności tanecznych Roberta Lewandowskiego. Widać, że na parkiecie radzi sobie bardzo dobrze. Wtórowała mu w tym ciężarna żona.

d2e96nw

Ich wygłupy przed kamerą nie mogły umknąć uwadze ich córki. 2-letnia Klara na końcu występu taty podbiegła i wtuliła się w niego.

Robert Lewandowski z córką Klarą na TikToku. tiktok
Robert Lewandowski z córką Klarą na TikToku.Źródło: tiktok

Z kolei na wspólnym nagraniu pary, które opublikowała Anna Lewandowska, 2-latka pojawia się jako głos z offu. Przemówiła słowami "też tak chcę". Być może rodzice przychylą się do jej prośby i w następnych tiktokowych filmikach zobaczymy tańczącą trójkę Lewandowskich.

Lewandowscy tańczą na TikToku. tiktok
Lewandowscy tańczą na TikToku.Źródło: tiktok
d2e96nw

Podziel się opinią

Share
d2e96nw
d2e96nw